2737
2734
عنوان

این معما رو می دونین ؟ کمک کمک

53 بازدید | 6 پست

عموش خاله ی داییش میشه یعنی کیش میشه؟

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
اشتباه تابپ نکردی؟

نه همین بود

توی یه گروه گذاشتن 

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عمو که نمی تونه خاله بشه!!😐

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
2742
عمو هیچوقت خاله نمیشه ها  مطمئنی همین بود؟

آره همین بود

عمو که نمی تونه خاله بشه!!😐

همین بود

حالا نمیدونم نکته خاصی داره یا چی