2733
2734

بستگی به تایمی داره ک خون نرسیده معمولا بافت تا چند ساعت تحمل میکنه بعد از دست میره. برای کی بوده؟ 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
بستگی به تایمی داره ک خون نرسیده معمولا بافت تا چند ساعت تحمل میکنه بعد از دست میره. برای کی بوده؟&n ...

برای خودم، من دیر رفتم ولی کامل درش نیاورد قسمتای سیاه شده رو‌ درآورد، چند ماه بعد عمل رفتم سونو اصلا مشخص نبود تخمدانم، چند ماه دیگه گذشت رفتم اینبار مشخص بود کیست فولیکولارم داشت نمیدونم حالا این تخمدان به درد میخوره یا نه خیلی نگرانم مجردم هستم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای خودم، من دیر رفتم ولی کامل درش نیاورد قسمتای سیاه شده رو‌ درآورد، چند ماه بعد عمل رفتم سونو اصل ...

خب دو تا تخمدان وجود داره اون یکی کارشو انجام میده. بعد هم الان روشهای جدید اومده کمک میکنه. نگران نباش 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
2731