2737
2734
عنوان

متاسفم واقعا

122 بازدید | 12 پست

ی نفر ی مشکلی داشت...

بیاید بترکونید خنک بشید

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد میام میگم بدترین جا برای گفتن این مشکلته .. یکی میاد مسخره میکنه روشنفکر بازی داری در میاری.. خب من روشنفکر چرا قبل از اینکه راه حل درست حسابی به بنده خدا بدین و کمکش کنین سریع زدین ترکوندینش؟!  

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2740
بعد میام میگم بدترین جا برای گفتن این مشکلته .. یکی میاد مسخره میکنه روشنفکر بازی داری در میاری.. خب ...

بابا یکی بگه چی شده

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
بابا یکی بگه چی شده

هیچی بنده خدا اومد گفت گاهی اوقات به جنس موافق جذب میشم چجوری از بین ببرمش دارم عذاب میکشم.. سریع ترکوندنش

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
هیچی بنده خدا اومد گفت گاهی اوقات به جنس موافق جذب میشم چجوری از بین ببرمش دارم عذاب میکشم.. سریع تر ...

درمان داره باید بره مشاوره دیگه

گویا اینجا هیچکس مشکل نداره یکی مشکل دار بیاد پرپرش میکنن

درصورتی ک ی سریا اینجا واقعا مشاوره لازمن

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
درمان داره باید بره مشاوره دیگه گویا اینجا هیچکس مشکل نداره یکی مشکل دار بیاد پرپرش میکنن درصورتی ...

دقیقا .. مشکلات ملت فقط باید تو مادرشوهر خواهر شوهر خلاصه شه مثل اینکه ..

ای کاش از همون اولم با مشاور پیش میرفتن و اینجا تاپیک نمیزدن ..