2737
2739
عنوان

سرطان پستان

483 بازدید | 24 پست

سلام دوستان

جراح خوب تو تهران کسی سراغ داره برای سرطان بدخیم سینه 

اصلا مراحلش به چه شکله 

اول جراحیه یا شیمی درمانی 

لطفا اگه اطلاعاتی دارین بگین  

اخ که نوشتن بعضی کلمات چقدر سخته😔

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسع کی میخوای؟ من کرج بیمارستان مریم یکیو میشناسم.دکتر خوش برخوردیه خیلی دلگرمی میده

برای خواهرم عزیزم

تو تهران میخوام عزیزم

ممنونم

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728
ببخشید دوست عزیز اینو میپرسم علایم اولیتون چی بود من یه مدته نوک سینم درد میکنه

عزیزم برای خواهرم میخوام اول براش حس درد داشته داخل سینه و برجستگی های توی سینه

اما حتما یه پزشک زنان برید که چکاپ بشین پشت گوش نندازید چون واقعا اولش چیزی نیست و با دارو رفع میشه 

سلام ....برو پیش دکتر عطری ....بهترین جراح سینه ‌‌‌‌.....مامانمو عمل کرده ....توی خیابان توانیر ساخت ...

ممنونم عزیزم 

برای مادرتون هم بدخیم بود؟ 

الان دکتری که خواهرم رفته گفته اول شیمی درمانی تا کوچکتر بشن بعد جراحی 

شما اطلاعی دارین مراحلش چطوره

2738
ممنونم عزیزم  برای مادرتون هم بدخیم بود؟  الان دکتری که خواهرم رفته گفته اول شیمی درمانی ...

بستگی به پیشرفت بیماری داره ..... معمولان اول جراحی بعد شیمی درمانی بعد پرتو درمانی ....به نظرم قبل از هر اقدامی اول برید پیش دکتر عطری

مامانم خدارو شکر خوب شدن 

خداروشکر الهی که همیشه سلامت باشن

بستگی به پیشرفت بیماری داره ..... معمولان اول جراحی بعد شیمی درمانی بعد پرتو درمانی ....به نظرم قبل ...

دکتر اکبری چطوره عزیزم

خیلی استرس دارم نفسم بالا نمیاد 

الان پیش دکتر علی حجت نوبت گرفتند ولی تو سایت اصلا تعریفشونو نشنیدم فقط از دکتر اکبری خیلی تعریف شده 

دکتر اکبری چطوره عزیزم خیلی استرس دارم نفسم بالا نمیاد  الان پیش دکتر علی حجت نوبت گرفتند ولی ...

دکتر خیلی خوب می خواهید فقط خانم دکتر پریسا عظیمی نژاد متخصص جراحی سینه هستن

2706