2737
2739
من آزمایشگاه آریا تو اندیشه رو زیاد شنیدم چون خواهرم اونجا زندگی می کنه و همیشه همگی شون میرن اونجا ...

عزیزم منم شوهرم باید آزمایش اسپرم میداد و آزمایش اسپرم دادن یکم سخته چون باید یه سری کارها انجام بدی بعد با رفتیم یه آزمایشگاه شوهر آزمایش داد و بعد کلی  دردسر بردیم پیش دکترمون بعد اون گفت به چند دلیل این آزمایش خطا داره برید جایی دیگه بعد خود دکترمون آزمایشگاه آریا معرفی کرد گفت آزمایشگاه که کارشون درسته و دقیق ماهم اعتماد کردیم و رفتیم . خداروشکر همون جوری بود که دکترم می گفت جوابش درست بود و ماهم خداروشکر مشکلی برای بچه دار شدن نداشتیم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان منم اندیشه فاز یک هستم کسی هست پایه باشه برای پیاده روی؟

من دوساله اومدم اندیشه، بچه ندارم، خیلی تنهام، منم دنبال یه دوست خوب میگردم که پایه باشه بریم باشگاه پیاده روی و اینا، خواستی خصوصی پیام بده 

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
بچه های اندیشه کجا رفتین دیگه نمیاین کسی هست تازه امده باشه 😐😐😐😐😞

بله من تازه اومدم اندیشه

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2731
ببخشید دیر ج می دم.یکم سرم شلوغ شد.

واقعا!!

چرا؟ کار پیدا کردید؟ یا بچه دار شدید بسلامتی

من خوشحال شده بودم گفتم یه دوست پیدا کردم😕

من دوساله اومدم اندیشه، بچه ندارم، خیلی تنهام، منم دنبال یه دوست خوب میگردم که پایه باشه بریم باشگاه ...

سلام گلم ببخشید دیر جواب دادم  در خواست لغو کاربری دادم بودم تازه اومدم

سلام گلم ببخشید دیر جواب دادم  در خواست لغو کاربری دادم بودم تازه اومدم

سلام عزیزم خواهش میکنم

شما هم اندیشه هستید؟ کجاش؟😍

2738
بله. فاز یک

راستش من سه سالی میشه از تهران اومدم اندیشه ولی هنوز عادت نکردم و خیلی احساس تنهایی میکنم، من خانم متاهل خانه دار هستم، بچه هم ندارم ، دنبال یه دوست میگردم واسه پیاده روی و خرید و درد دل و ...

اگر شرایططون مثل منه و مایلید شماهم خودتونو معرفی کنید؟؟

ببخشید دیر ج می دم.یکم سرم شلوغ شد.

راستش من دو سالی میشه از تهران اومدم اندیشه ولی هنوز عادت نکردم و خیلی احساس تنهایی میکنم، من خانم متاهل خانه دار هستم، بچه هم ندارم ، دنبال یه دوست میگردم واسه پیاده روی و خرید و درد دل و ...

اگر شرایططون مثل منه و مایلید شماهم خودتونو معرفی کنید؟؟

من آزمایشگاه آریا تو اندیشه رو زیاد شنیدم چون خواهرم اونجا زندگی می کنه و همیشه همگی شون میرن اونجا ...

منم همیشه میرم آزمایشگاه اریا . جواب ازمایش ها دقیق و پرسنل بسیار خوش برخورد هستند