2733
2739
چند کیلو کم کردید؟ بیشتر از شکم و باسن بوده یا از نقاط دیگه بدنتون؟ چند وقت خوردید؟ چه مقدار در روز و چه ساعتی؟ عوارضی هم براتون پیش اومد؟ فکر کنم مسی و زهره خانومی خورده باشند بیایید بگید چطور بوده راضی بودید؟
خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
یه پودری هست که بیشتر برا دسر وشیرینی استفاده میشه برا لاغری هم مناسبه اما باید خیلی کم مصرف بشه چون روده را دچار مشکل میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این راهش نیست بهتره برای لاغری ورزش و رژیم کالری شمار رو امتحان کنی این جور لاغر شدنا عوارض داره وزود برمیگرده
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2728
من با رژیم و ورزش تونستم 13 کیلو کم کنم ولی دیگه نمیشه هر کاری میکنم کم نمیکنم ولی شاید با این راه تونستم از شر 5 6 کیلو اضافه وزن دیگم راحت بشم
2738
آره باید با آب مخلوط بشه ولی چه مقدارش و چند مرتبه در روز رو بلد نیستم کسی میدونه؟؟؟؟؟
2706