2737
2739

لطفا اگه گفتن لایکم کن

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب حساب کی میریزنش؟

من دخترمرو به دنیا نیاوردم اون منو متولد کرد💖🫂 من به اون زندگی ندادم اون بود که به جسم خسته و مرده ی من زندگی بخشید... آره من هرسال اون روز رو به اسم اون اما برای خودم جشن تولد میگیرم 😇 اینجا خیلیا به من لطف دارن میگن امضات قشنگه👩‍❤️‍💋‍👩 قلم خودمه 🚫کپی ممنوع🚫
2738

سودهایی ک تا الان واریز شد و دریافت نکردن به حساب وراث واریز میشه مثلا اگه پارسال تو دومرحله یک میلیون ریختن اون یک میلیون بعلاوه مرحله اول سود امسال ک برا سهام ۵۳۲ تومنی حدود ۷۳۰ تومن هست واریز میشه ب حساب وراث 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
از طرف بابام عموم رفته ، از طرف مامانم خالم دیگه رفتن کاراشو کردن مدارک بردن نمی‌دونم 

کجا باید رفت

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺