2733
2739
عنوان

دختر ده ماهه ام و کباب ندادن کبابی

199 بازدید | 81 پست
سلام باورتون میشه امروز برای دخترم ک خواستم کوبیده گوسفندی بخرم یارو چیکار کرد؟ بعدازسلام و خسته نباشید گفتم آقا احیانا کوبیده هاتون سویا نداره؟ خودم ک مشتریتونم گوشتاتون عالیه اما دلسوزیه مادرانه س دیگه آخه سویا براش ب شدت ضرر داره ب دلایلی ک دکترش گفته و اینا. ب من پریده میگه چی گفتم بهتتتتت حالا اصن چیزی نگفتش... گمشو بیروووون بیییشعوووور تعطیله اصنننن.... وای خانوما شماباشین چیکار میکنین. دخترکوچولوی من نشسته بود داخل کالسکه انقد دلم ب حالش سوخت. بچم بوی کباب ب دماغش خورده بود اومده بود نوک کالسکه. بچم سادات هم هست. بعد مشکی ام پوشیده مرده..... تف ب ذاتش ک ب بچه رحمش نیومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وااااااا چه بداخلاق
یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
خاک تو سرش ... خب شما چه توقعی داره مرده بیاد بگه چرا سویا داره؟؟؟ خب گوشت بخرین خودتون درست کنین .. کوبیده های بیرون همش نون خشک و چربی و آشغاله
اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2706