2733
2739
عنوان

بچه ام ی هفته شد ک تب داره... و

131 بازدید | 12 پست

هر چی دارو ودکتر بی فایده هی قط میشه هی تب میکنه😢 فقطم با بروفن پایین میاد خسته شدم چکار کنم ویروس از تنش بیرون بره سه بار تا حالا دکتر رفتم، این اخری گفت امپول دگزامتازون بریز تو شربت دیفن بده بخوره چکار کنم میترسم هم‌چنین چیزی شنیدین؟ 

🍃ب کوتاهیه آن لحظه شادی ک گذشت، غصه هم میگذرد 🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معمولا اگر تب بیشتر از سه روز طول بکشه، نیاز به پیگیری داره. به پزشک مراجعه می کنید، دقیقا باید توضیح بدین از چه روزی تب داشته و تبش در چد حد بوده... 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740
معمولا اگر تب بیشتر از سه روز طول بکشه، نیاز به پیگیری داره. به پزشک مراجعه می کنید، دقیقا باید توضی ...

سه بار دکتر بردم میگن ویروسه 

سه بار دکتر بردم میگن ویروسه 

تب ویروسی معمولا بیش از سه روز طول نمی کشه‌... اگر بیشتر از سه روز بشه، معمولا نشون میده جایی از بدن عفونت باکتریایی وجود داره. مثلا عفونت گوش یا گلو بعد از سرماخوردگی ویروسی

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
تب ویروسی معمولا بیش از سه روز طول نمی کشه‌... اگر بیشتر از سه روز بشه، معمولا نشون میده جایی از بدن ...

سفیسکیم و اموکسی هم خورده😢