2737
2734

سلام میخوام برم برا اورتودنسی فک بالام میشه ۴۰ تومن دکتر خوبی هست

به نظرتون خوبه قیمتش؟

۲۰تومن هم تا حالا خرج دندونام کردم ترمیم کردم 

هزینه دندون پزشکی چرا اینقده اخه😭

برا شما چقد شد؟

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰

اینچا یکماه پیش پرسیدم گفت دوتا فک ۶۵ به بالا بستگی داره به میزان بهم ریختگی دندون دکترشم خیلی خوبه. 

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینچا یکماه پیش پرسیدم گفت دوتا فک ۶۵ به بالا بستگی داره به میزان بهم ریختگی دندون دکترشم خیلی خوبه. ...

من فک بالام دندون نیشم یکیش از بالا دراومده براهمین میخوام اورتودنسی برم ولی ۴۰تومن زیادبود به نظرم

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
2728
برای من ۲ سال پیش دو تا فک با هم ۲۰ تومن

چقد خوب شده مطب رفتین

من فک بالام دندون نیشم یکیش از بالا دراومده براهمین میخوام اورتودنسی برم ولی ۴۰تومن زیادبود به نظرم

اره گرون گرفته ۴۰ واسه فک خیلی نامرتب میگیرن بهترین دکترا تو شیراز. بنظرم دوجا دیگه‌ بپرس 

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم.