2733
2734
عنوان

کسی از اطرافیان دارید سرطان کبد داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 46 پست
لاغر شده بود ماهم فکر کردیم به خاطر دیابتش بوده بعد خارش بدن گرفت ویرقان

گفت راه مجرای پانکراس بسته است نمونه برداری کردن وفهمیدیم پانکراس سرطان داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگذارید از زندگیش لذت ببره ،شوهرخاله من کشنده ترین تومور مغزو داشت گفتن سه ماه زنده اس ولی الان یکساله هست چون روحیه اشو حفظ کردن

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی
چون متاستاژ شده یعنی محل اصلی پانکراس بود بعد به کبد وغدد لنفاوی وشکمش سرایت کرد شیمی درمانی داریم م ...

عزمزمه درکت میکنم توی این شرایط فقط امید میتونه آدم رو زنده نگه داره

میتونم سوال کنم الان در حال حاضر راه رفتن و غذا خوردنشون چطوره؟ 

عزمزمه درکت میکنم توی این شرایط فقط امید میتونه آدم رو زنده نگه داره میتونم سوال کنم الان در حال ...

حالت تهوع داره قسمت بالای شکمش هم درد داره یکی از پاهاش هم درد می کنه راه رفتن براش سخت کرده ولی بابام  و مامانم خبر ندارن سرطانه گفتیم کبد التهاب داره الان غذاشو بهش میدیم خیلی هم تشویقش می کنیم بهش گفتم التهاب نصفش رفته وبابام بنده خدا دروغهای ما رو باور کرده وما از درون داغونیم

بگذارید از زندگیش لذت ببره ،ش وهرخاله من کشنده ترین تومور مغزو داشت گفتن سه ماه زنده اس ولی الان یکس ...

میدونی من خیلی ناراحتم چون پدرم به حرفهام اعتماد داره ومیدونه باهاش روراستم  از من می پرسه که چه مریضی داره وحالش چطوره ومن فقط دروغ میگم واین چیز نابودم کرده 

حالت تهوع داره قسمت بالای شکمش هم درد داره یکی از پاهاش هم درد می کنه راه رفتن براش سخت کرده ولی باب ...

من کامل درکت میکنم

دقیقا همین دروغ رو ما هم گفتیم که کبدت یه کیست کوچیک داره و میخوایم برداریم و میگه چرا دکترا تشخیص نمیدن من چم شده

اوایل فقط زردی داشت الان علائمش شدید تر شده خیلی بی حال و بی انرژیه فقط دوست داره بخوابه .شکمش آب آورده پاش هم ورم کرده و نمیتونه خودش راه بره باید از زیر بغلش بگیریم تا دو قدم راه بره و خیلی بی اشتهاس

درد اطرافیان و خانواده مریض از خود مریض بیشتره که میبینه عزیزش داره کم کم پر پر میشه کاری نمیتونی کنی

بیمار ما سیروز تبدیل به سرطان کبد شده و الان در حال درمانیم و فعلا نتیجه نگرفتیم  اوایل هیچ علامتی نداشت و فقط لاغر شده بود در حد ۵ کیلو  و یک بار شیمی درمانی شریانی شده که اوضاع کبد رو بدتر کرد  از اون به بعد ورم پا و ورم شکم و بی حالی دچار شده

ای کاش شیمی درمانی نمیکردیم 

پدر شما چند ساله ش هست؟

۶۵ سالشه پدر من هم فقط می خواست بخوابه بی حال واسهال واستفراغ داشت که بردمیش دکتر گفت باید بستری بشه شما برید ببینید گلبولهای سفید پدرتون کم نشده که بی حاله 

انشالله خدا سلامتی به پدرتون بده 

2706