2733
2734

امشب رفتیم گشتیم برا مشتری که کیک ببرین برا کافه ها

همشون گفتن قرارداد دارن 

یه خانمی هست به خدا کل بازار رو گرفته به همه کیک میده

پس ما چطور نون بخوریم؟مگه میشه یه نفر کل بازار به اون بزرگی رو بگیره؟؟

خیلی مشگل مالی داریم

خدا کمکت کنه انشاالله مشتری پیدا کنی

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدا روزی میرسونه چیکار ب اون ادم دارید؟؟؟ خوب نیست اینجور میگید... خدا کمکتون کنه.. خدا روزی هر بندشو جدا میفرسته این از بی ایمانی شماست

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
اصلا به قیمت نرسید من راه میام چون خیلی سود نمیخام ولی تا میگفتیم میگفتن یا خودمون درست میکنیم یا ...

عزیزم خب یه کار دیگه انجام بده مثل عروسک سازی هزینه ش زیاد نیس از این عروسکهای روسی 

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
خدا روزی میرسونه چیکار ب اون ادم دارید؟؟؟ خوب نیست اینجور میگید... خدا کمکتون کنه.. خدا روزی هر بندش ...

من با درامدش کاری ندارم

میتونستم قیمت پایین تر بگم که مشتری هاش رو ببرم 

ولی خدا شاهده اصلا جلو معازه دار هم به ویترینی که کیک های اون خانم بودن نگاه نکردم 

خدای منم بزرگه

ولی بحث من اینه کسی که من میدونم ماهیانه چقدر درامد داره باید درک کنه بعصی چیزا رو

اگه من بودم و درامد داشتم به خدا این شعل رو به کسی  دیگه پیشنهاد میدادم دستور پخت هم بهش میدادم

بلد نیستم جایی هست اموزش بدن؟

از نت ویدئو آموزشی رو دانلود کن من از نت یاد گرفتم واسه خودم درست کردم نمیدونم درامدش خوبه یا نه ولی میتونی یکی دوتا درست کنی توی دیوار با قیمت مناسب بذاری ببینی خوب فروش میره یا نه امتحانش ضرر نداره

از نت ویدئو آموزشی رو دانلود کن من از نت یاد گرفتم واسه خودم درست کردم نمیدونم درامدش خوبه یا نه ولی ...

به گل سر و اینا فکر میکردم 

ولی خب شهری که من زندگی میکنم مردم اصلا جا هیچی  پول نمیدن 

هرچی ارزون تر بهتر

مانتو ۱۰۰ تومنی میپوشن 

معلومه گل سر نمیخرن 

امشب هم رفته بودن شهر نزدیکمون برا فروش کیک 

به گل سر و اینا فکر میکردم  ولی خب شهری که من زندگی میکنم مردم اصلا جا هیچی  پول نمیدن&nb ...

خب توی دیوار برای شهرهای اطرافتون بذار بعد میشه ارسال کرد.یاد بگیر یدونه درست کن هزینه نداره زیاد

2706