2733
2739

دلم پره داره میترکه ولی نمی‌فهمه نمی‌فهمه دردمو 

نمی‌دونم تقصیر منه یا اون واقعا نمیدونم

ایشون محل کارشون یکی از شهرهای نزدیک شهرمون هست کلا بیست دقیقه فاصله هست 

اصالتا منم از همون شهر هستم ولی محل کار من این شهره که تعهد محضر هم دادیم که اینجا زندگی کنیم ( حق مسکنم من دارم ) 

این چیزا مهم نیست من همیشه آخر هفته ها میرم شهر پیش خانوادش و خودش ( البته خانواده خودمم آخر هفته ها میرند اونجا ) 

این هفته برا اولین بار تا پنجشنبه می‌خوام بمونم تولد دوتا از دوستامه

بهش گفتم تو که ساعت یازده تعطیل میشه کارت بیا اینجا پیش هم باشیم الکی یک روز دور نباشیم بعد در جوابم گفت من اینجا و پیش خانواده دلم بازه و آرومم اون شهر دلگیرع 

خیلی بهم ریختم 

اگر خوندید اسکرین بدم ببینید حق با کیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگ خونتون جاییه ک شما هستید یعنی همسرتون هیچ تایمی خونه نیست؟ یا وسط هفته میاد و میره و پایان هفته دیگه نمیاد؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740
اگ خونتون جاییه ک شما هستید یعنی همسرتون هیچ تایمی خونه نیست؟ یا وسط هفته میاد و میره و پایان هفته د ...

نه من و خانوادم وسط هفته اینجا هستیم چون داداشام اینجا میرند مدرسه و شوهرمم شنبه یکشنبه دانشگاه دارم میاد اینجا ولی من یک هفته اینجوری شد توقع داشتم بیاد پیشم 🥲

شمشیر رو از رو بستی ها چقد همسرتون مودبانه حرف میزنه شما انگار جنگ داری

حق دارن

من خودمو جاش گذاشتم و عصبانی شدم از اینکه حاضر نیست حتی اگ اینجا بهش خوش نمیگذره ، این آخر هفته بهش بد بگذره بخاطر همسرش

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
میگم اسی یکشنبه که تعطیله همسرت دانشگاه داره؟ بعدم الان دهه فاطمیس تولد گرفتن؟این چتهامال این هفتس؟

اره گلم برا همین الانه 

من معلم ابتدایی هستم و شنبه باید برم سرکار 

شوهرمم شنبه یکشنبه می‌ره دانشگاه چون دبیر هستند تو سه روز جمع کردن مدرسه رو و دو روز میرند برا ارشد 

ولی شوهرم هفته آینده شنبه هم تعطیل کردند دانشگاه ولی ابتدایی این حرف ها سرش نمیشه و بچه ها میان و منم مجبورم از روستامون بیام اینجا و برگردم 

تولد آنچنانی نیست دوستان کافه دور هم جمع میشیم و غیبت میکنیم بعد دوسه ماه

2706