2752
2734
عنوان

اختلاف شدید داریم با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 57 پست

من مشاور نیستم ولی می‌دونم غر زدن اصلا خوب نیست 

مرد رو خسته می‌کنه و رفتار منطقی نشون نمیده ناز نمیخره که هیچ، عصبانی هم میشه 

یه مدت سعی کن اصلا غر نزنی

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هل دادن نه حول 

کاربرای نی نی سایتو دوست دارم 🌺مگر انگشت شمار کاربرای مریض و ضعیف العقل :اگه می‌بینی نظرم در چهارچوب مغز پوسیده ات نمیگنجه ریپلای نکن و الا بدجور یادت میدم کسی که در خانه ی شیشه ای زندگی می‌کند به سمت دیگران سنگ پرتاب نمیکند
سلام عزیزم  رااستش من خودم مجردم و تجربه ای تو این زمینه ندارم که بخوام کمکت کنم  ولی حق ...

انتخاب

تو انتخاب اولویت و بزار اخلاق

تو دوران آشنایی خیلی دقت کن 

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2731
سلام عزیزم  رااستش من خودم مجردم و تجربه ای تو این زمینه ندارم که بخوام کمکت کنم  ولی حق ...

اول چالش بوده چ با خودش چ با خانوادش بعد دست و پا درآورده شده زندگی مشترک😁

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆

چقدر شبیه شوهر منه، من دیگه بی حس شدم، بی تفاوت، دوستام میگن چطور تحمل میکنی،شاید هم عادت کردم، هیچ محبتی دریافت نمیکنم، یکسره هم باید خدمات بدم، تازه ۴ ساله ازدواج کردم،سرده سردم

دختر خوب، عزیزم، 

چند روز غر زدن و عصبانیت رو بگذار کنار یا بروز نده، بعدش در یک زمان مناسب مثلا عصر یا بعد از شام یا هر وقتی که براتون خوبه، دوتا چایی بریز بیار کنارش بشین، سرت و بزار رو دوشش، بگو فلانی جان، من تو و زندگیمون و دوست دارم ولی چون تو اصلا محبت و علاقه ات رو بهم نشون نمیدی خیلی اذیت میشم، بگو کافیه باهام مهربون باشی و احترامم رو نگه داری اونوقت رابطه مون خیلی عالی میشه 

فعلا حرفی درمورد خانواده اش و رفت و آمدشون نگو، بزار رابطه تون که بهتر شد یه جور سیاستمدارانه و بدون دعوا مدت موندنشون رو کمتر کن، و اینکه وقتی میان خونه ات لازم نیست صد در صد در خدمتشون باشی و پذیرایی شاهانه کنی، زندگی عادی خودت رو بکن و همون غذایی که قرار بوده خودتون بخورید بیشتر درست کن و حتی از خودشونم کمک بگیر 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
عزیزم به قول شاعر دردم از یار هست و درمان نیز هم.... کاش مردا میفهمیدن ناراحتی و غر زدنامون از کمبو ...

کم بود محبت چقد قشنگ‌گفتی من که از بس حرص میخورم دیشب سرم سوزن سوزن میشد فک کنم کم مونده سکته کنم از دستش

در حسرت دیدار حرم امام حسین  
انتخاب تو انتخاب اولویت و بزار اخلاق تو دوران آشنایی خیلی دقت کن 

بله انتخاب که قطعا تاثیر گذاره

ولی اخه یه مشکلی هست 

باید مورد خوب به پستت بخوره و از همه مهم تر خواست خدا 

خیلی دور و برم دیدم که دختر پاک و خوب نصیب یه پسر لاشی شده و برعکسش 

چی بگم😔ازدست این مردا که گاهی ملکه ی عذابن واقعا😔حالا که دوتا بچه داری سعی کن به اعصابت مسلط باشی بچگیشون خراب نشه مادر عصبانی زندگی و روحیه ی بچه هارو اذیت میکنه،واسه خودت وقت بزار بیرون برو فیلم خوب ببین باشگاه برو با شوهرت حرف بزن بگو زندگیت یکنواخت شده نیاز داری واسه تعویض روحیه ات واسه خودت وقت بذاری لباس بخر موهاتو رنگ کن کوتاه کن یه تحولاتی به این روال بده و سعی کن گذشته رو مرور نکنی و عذاب نکشی نگاهت به آینده  و فردا باش کلا

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
چی بگم😔ازدست این مردا که گاهی ملکه ی عذابن واقعا😔حالا که دوتا بچه داری سعی کن به اعصابت مسلط باشی ...

اخ گل گفتی بخدا 

الان من یه نمونشو دارم 

یه مادر روانیه به تمام معنا 

از بچگی تا همین الان ازش خاطره ی بد دارم