2752
2734
عنوان

اختلاف شدید داریم با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 57 پست
منکه امشب نشستم یه دل سیر گریه کردم گفتم شاید آروم بشم😔بمیرم برا پسرم همش میگفت مامان معذرت میخوام ...

منم فقط به خاطر بچه هام میریزم تو خودم کارمون شد فقط از این محبت گدایی کنیم حالا شوهر من خودش من خواست خیر سرس عاشقم شده بود

در حسرت دیدار حرم امام حسین  
هرروزم آیت الکرسی و چهار قل بخون به نیت حفظ شر از زندگی و همسرت یا وَدود ۱۰۰۱ بار بخون به قند یا ...

چقدر خانم هست و دیدم که اصلا رفتار زنونه ندارن بلد نیستن باشوهر چه جوری رفتار کنن جاش تا دلت بخواد رفتارهایی که شوهرو بد میکنه بلدن ... ازون دسته خانم ها نباش گلم

زمان نامزدی یا دوستی براش لاو میترکوند و قربون صدقش میرن بعد از ازدواج کلا تغیر میکنن ما خانما عادت کردیم عیب خودمونو نبینیم. مثلا 👇

برا خودشون خرج نمی‌کنن به فکر لباس خوابشون نیستن به فکر شکم و زیر شکم شوهر نیستن ... مرد فقط با این دوتا رام میشه 

آخرین نفر برا خودشون چیزی میخرن مخصوصا وقتی بچه دار میشن .... همش دلشون میسوزه با همون لباسای گله گشاد و بی رنگ و رو و پرز پرز ... مخصوصا توی پریودی بهونشونم اینه که لک میشن ... 

بوی عرق هم میدن و بوی خون ... خودشون که نمی‌فهمن چون عادت کردن به بوش ... ولی شوهر که کنارشون هست بو به زیر دماغش میخوره 🫣

بعد چند وقت یه خرج میخواین بکنن برای چیز مهم هااا انقدر که خرج نکرده شوهر و عادت نداره زورشون میاد بعد کلی غر میزنن به جونشون ..

بوی پیاز داغ و موی اشفته میرن جلوشون و با داد و هوار و غر غر حرف میزنن بعد انتظار هم دارن اونا نوکرشون باشن،

اصلا هم سر زنده و شاد نیستن روزا همینجوری میگذرونن بیشتر وقتا هم که کله هاشون تو گوشی ... بلدم نیستن درستو حسابی حرف بزنن ... بیشترم دعوا و مشاجره .دارن ..

رمان عاشقونه چند وقته میخونم کاری به اغراق کردنشون ندارم چون میدونم رمانه ❌️... مثلا دخترایی که دل پسری رو میبرن بیشترین کاری که میکنن بغل و بوسه..... یه بغل ساده با چنتا حرف ساده که رو شوهر خیلی تاثیر میزاره .... مثلا آخی بهترین جای دنیا همین‌جاست همه غمو خستگیم و بی وحوصلگیم در رفت 🥰

یا آخيش انگار خودمو زدم به شارژ 🥰

و بعد بیشترین. چیز دیگه ای هم که داره حرفای خوب شونه تعریف کردنشونه و تشکر کردنشون. از عشقشون .

((یه نکته...میدونید بچه ها مشکل ما خانمها چیه؟ اینه که فکر میکنیم فقط خودمون محبت میخواهیم.. ولی من دیدم زندگی رو که به خاطر بی محبتی زن تباه شده..

زن محبت کلامی میخواد و مرد یه خسته نباشید و یه شربت خنک و غذای گرم و سکوت موقع استراحت... 

توقع زیادی هم نیست برا مردی که تو این گرما واسه رفاه خانواده زحمت میکشه..))

زندکی بالا پایین داره گلم.

بیشتر دلیل زندگی خوبی نداریم اینه که سرمون تو گوشی ها گرمه وقت برای خودمون و درست زندگی کردن نمیزاریم ... برای پسر مردم همچین قشنگ حرف می‌زنیم و خوبیم به شوهر خودمون می‌رسیم .... میشیم ... ها چته ... خودت پاشو برو چایی درست کن ... شب تا دیر وقت بیداریم... بعد صبح به شوهر میگیم مگه نوکرتم کله صبح صبحانه بیارم برات ... توی دعوا با مردای دیگه هرچقدر هم که عصبانی باشیم احترام و درست صحبت میکنیم ... ولی با شوهر که دعوا داریم فوش و هرچی به دهن میاد میگیم ...

ازدواج خیلی قشنگه گلم ما خودمون زشتش میکنین ... . ولی باید آدم درست انتخاب کنی .اول .. و بعد تجربه خودتم بالا ببری ... مثلا من اگه قبل ازدواج دوتا کتاب درکنار کتابای مدرسه داشتم که آموزش درست زندگی کردن میداد و میگفت چه جوری باشوهر رفتار کنیم .. زندگیم به مراتب بهتر از الان بود ... خودم با سختی و با کلی مشکل و دعوا فهمیدم که چه سود باعث شد کلی رومون تو روهم باز بشه.. کاش معلمی بود توی مدرسه رسم عشق و همسرداری یاد پسرها و دخترا می داده، 

یا پدر جلو اولادش دست یا سر زنش بتونه ببوسه یا براش کادو عطر و گل بخره !!! ولی ازین کارا نمیکنن که زشته ولی فوش ودعوا کردن زشت نیست😒

کدوم مادری به پسرش گفته موهای زنتو نوازش کن همسرت بعد زایمان و پریودی درک کن هواشو داشته باش و و و و ..

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم اختلاف شدید دارم باهمسرم چیه..

اختلاف جزئ و ناچیزی هست اصلا مهم نیست تو غر میزنی اونم بلد نیست ابراز عشق کنه..

اون دوست داره بخدا فقط بلد نیست بگه.برات مهم نباشه زندگیت رو بکن

2731
دختر خوب، عزیزم،  چند روز غر زدن و عصبانیت رو بگذار کنار یا بروز نده، بعدش در یک زمان مناسب مث ...

این روش ها لازمه اش اینه غرور رو کنار بذاری وگرنه همه ما این چیزا رو بهتر از تو بلدیم. خب مثلا مردی که احساس ندارن چجوری سر بذاری رو شونه اش؟. راستی شما مجردی یا متاهل؟ ببینم اصلا درکی از شوهر بی احساس داری یا نه

زندگی تاس خوب آوردن نیست. تاس بد را خوب بازی کردن است

منم همینم سالای اول زندگیم خانوادش مثل گاو تو زندگیم بودن ظهر اون میومد شب اون یکی من همیشه مهمون داشتم جرات نداشتم از خونه بزنم بیرون برادرشوهرم دم در بود میگفت کلید خونتو بده من هر چی میگفتم میگفت خواهرمه داداشمه دعوا جنگ هیچوقت کوتاه نیومد ببین نمیگم بد بود خیلی خوبیا داست ولی حرف خانوادش میشد کلا کر کور لال میشد الان چند سال گذشته خواهر برادراش ازدواج کردن دید اونا چقدر تو زندگی خودشونن دیگه الان مثل قبلا نیست بعضی وقتام گذشته رو ب یادش میارم اونم حقو بعضی وقتا میده ب من ولی واقعا خیلی روزای بدی بود ولی گذَشت

سلام عزیزم  رااستش من خودم مجردم و تجربه ای تو این زمینه ندارم که بخوام کمکت کنم  ولی حق ...

منم دقیقا همینم

گاهی میگم خوشبحالشون قرار نیس مثل ماها نیاز ج نسیشونو سرکوب کنن

قرار نیس تنها باشن سرکار برن کارای سخت بکنن چون دو نفرن باهم مسافرت میرن و...

باورم نمیشه تو نی نی سایت همچین چیزایی میبینم

این روش ها لازمه اش اینه غرور رو کنار بذاری وگرنه همه ما این چیزا رو بهتر از تو بلدیم. خب مثلا مردی ...

متاهلم عزیزم، بیشتر از ۲۰ ساله 

ببین دختر خوب، حق دارید، هم شما هم استارتر، اصلا جای بحثی نیست که روش زندگی و طرز فکر شوهر استارتر و مردهایی مثل ایشون کاملا غلط هست و به همسر و بچه هاشون صدمه میزنه 

ولی نمیشه بدون امتحان کردن راههای مسالمت آمیز اونم بارها و بارها، کنار بکشید، پس باید چکار کرد؟ مرد همینجور به ظلم و بی محبتیش ادامه بده و خانم هم تو لاک افسردگی فرو بره و یا نهایت نق بزنه و آقا هم گوشی رو روش قطع کنه یا هلش بده؟ 

بالاخره که چی؟ نباید بسوزید که، تا جایی که مقدوره حتی بیشتر از مقدورات باید تلاش کنید شرایط رو حداقل کمی به نفع خودتون تغییر بدید 

منم این مدل آقایون رو دیدم و میشناسم، مردهای قدرنشناس و نسبت به همسر بی محبت ولی نسبت به خانواده پدریشون سلطان عشق ورزی و احترام، بعضی هاشون با گذر زمان و بالا رفتن سن رفتارشون بهتر میشه ولی اون موقع دیگه جوونی و آرزوهای خانم تلف شده 

برا همین میگم، انرژی و توانتون رو بگذارید و مثل دارکوب سمج و پر رو و زرنگ سعی کنید کمی روی این اخلاق های غلط این همسران نابلد و مغرور اثر بگذارید و برای خودتون اصلاحشون کنید 

منم دورانی شبیه به این رو گذروندم، الآنم متاسفانه یکی از خواهرهام داره با همچین شرایطی دست و پنجه نرم می‌کنه 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

عزیزم میدونم سخته واقعا اما فکر نکنم بشه همسرت وتغییر بدی اینجور ادما هرچی ازشون فاصله بگیری بیشتر میان سمتت سعی کن بیشتر بباخودت وقت بگذرونی اصلا باخودت بگو به درک که دوستم نداره یا بهم توجه نمیکنه...این مشکل اکثر خانماست عزیزم 

بآور کن اینم تا یه زمانیه مثلا تو۴۵ میبینی دوستات نوه هم دارن مصاحبه سوسن ودیدم که میگفت کاش بجای ...

بعد ب این فکر کن بچه هم یه جایی میزاره و میره و تو از همیشه دلتنگتری 

بعد ب این فکر کن بچه هم یه جایی میزاره و میره و تو از همیشه دلتنگتری 

از بی کسی بهتره

حداقل مریض شی به دادت میرسن

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون