2733
2734
عنوان

دوستم ناراحت شد

154 بازدید | 17 پست

دوستان من یک دختر دوساله دارم. یک کالسکه داره که خیلی کم استفاده کرد و تقریبا نو حساب میشه. 

قصد دارم تو دیوار برای فروش بذارم یا اگر مسافرتی جایی رفتیم برای بچم استفاده کنم. 

دوستم دیروز خونمون بود و کالسکه را تو بالکن دید گفت بده به من واسه بچم چند وقت دستم باشه. 

منم گفتم ببخشید عزیزم اما خودم لازم دارم. اونم با ناراحتی رفت خونه. بعدم پیام داد آدم دوستاشم نمیشناسه. 

به نظرتون حق با کی بود. خوب آخه قصد فروشش را دارم و به پولش احتیاج دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش میگفتی این مبلغ برای فروش میخوام بذارم اگر تو میخوایش به تو قیمت پایین تر میدم .مبلغ رو هم بیشتر ...

کاملا از حرفاش مشخص بود که نمیخواد پول بده 

چون قبلا گفته بودم اگه بچم نخواست چون نو هست میخوام بفروشم. لابه لای حرفاش میگفت آدم نباید الکی پول خرج این چیزا کنه 

اونم میگفت باشه و دیگه  نمیاورد

نمی دونم نظر من بود البته بستگی به موقعیت مالی و میزان صمیمیت هم داره من خودم تخت و کالسکه و کریر رو دادم خانواده نیازمند خیلی شده وسیله بدم آشنا بعضیا آدمو از خوبی پشیمون میکنن ولی دیگه نظر شخصی خونون ملاکه

نمی دونم نظر من بود البته بستگی به موقعیت مالی و میزان صمیمیت هم داره من خودم تخت و کالسکه و کریر رو ...

خب اسی میگه به پولش نیاز داره

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
2706