2737
2739
عنوان

میخوام به خاطر پسرم طلاق بگیرم

220 بازدید | 12 پست

دوستان از قبل تایپ کردم 

فقط لطفا اگه فکر میکنید نظرتون میتونه منو آروم کنه و راه کار خوبی باشه کامنت بذارین 

ممنون که صبوری میکنید 

یه پسر 4 ساله دارم که با کارهاش باعث شده روزی هزار بار آرزوی مرگ کنم

فکر میکردم بیش فعاله اما دکتر گفت بیش فعال نیست و ایراد کار رو فرزند پروری ما دونست و گفت شما بلد نیستین با بچه چطور رفتار کنید

البته مشکل فقط من هستم چون پسرم با پدرش رابطه به شدت موفق و فوقالعاده ای دارن

اما من عصبی و کم حوصله هستم

و از وقتی هم باردار شدم و دخترم به دنیا اومد اوضاع بد تر شد

لایک لطفا

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه پسر 4 ساله دارم که با کارهاش باعث شده روزی هزار بار آرزوی مرگ کنم فکر میکردم بیش فعاله اما دکتر ...

قبل از بارداری بیشتر وقتم با پسرم بود و به این حد اذیت نمیشدم اما الان که دخترم 9 ماهشه هر روز جنگ و دعوا دارم با پسرم
هی دخترم رو میزنه و اذیتش میکنه
و من نمیتونم خودم رو کنترل کنم و پسرم رو میزنم
من هر شب عذاب وجدان دارم و اصلا نمیتونم برای پسرم مادری کنم احساس میکنم پسرم هم عصبی شده بس که همش دعواش میکنم و میزنمش
اوضاع خودم هم به شدت داغون هست
اگه بخوام چند مورد بگم

تو فقط خسته ای و سر درگم شدی.خودتو جمع وجور کن و رو رفتار بافرزندت کار کن تلاشتو کن

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

عزیزم این چ تصمیمیه 

بچه های منم دو سال اختلاف سنی دارن دخترم مدام با پسرم دعوا میکنه اقتضای سنشونه ما باید یادد بگیریم چطور رفتار کنیم باهاشون ک هر دو کمترین اسیب و ببینن ن اینکه ول کنی بچه رو بری ... حتما مشاوره برو عزیزم پسرت یه مادر قوی میخاد 

2738

خب به جای زدن و دعوا کردن روی رفتار خودت کار کن همونطور ک دخترت نیاز ب محبت و توجه مادرش داره پسرتم نیاز داره

با محبت و بازی کردن بهش یاد بده ک باید با خواهرش مهربون باشه

ببین مادرای الان اکثرا این مشکل رو دارن

چون هزار جور اعصاب خوردی هست بچه هم اضافه میشه.

منم دقیقا اختلاف بچه هام سه ساله

و اوایل واقعا قاطی بودم

اما بعد یه مدت قسم خوردم که رفتارمو کنترل کنم

وقتی تغییر بدی خودتو پسرت زود متوجه میشه

اول بدتر میشه اما بعدش خوب میشه

اگه میتونی چندساعتی بچه ها رو بزار مهد

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
قبل از بارداری بیشتر وقتم با پسرم بود و به این حد اذیت نمیشدم اما الان که دخترم 9 ماهشه هر روز جنگ و ...

حس میکنم صورتم از شدت ناراحتی و فشار پیر شده
زیاد به صورت پسرم نگاه نمیکنم چون نسبت بهش حسی ندارم انگار
جدیدا با همسرم سر مسئله پسرم به مشکل برخوردم و ازم ناراحته که رفتار مناسبی با بچه ندارم

خودم هم قبول دارم که اون فقط یه بچه هست و من باید خودم رو اصلاح کنم اما فکر هایی که اذیتم میکنن اینا هستن که من فقط یک بار قراره زندگی کنم و چرا باید آرامش نداشته باشم
چرا باید به تنهایی بچه ها رو بزرگ کنم
کار همسرم جوریه که زیاد پیش ما نیست و من تو غربت هستم و هیچ کسی رو اینجا نداریم
همسرم به شدت آدم خوبی هست و من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم و مشکلات ما برمیگرده به رفتار من با پسرم
نمیدونم واقعا درمونده شدم
از یه طرف میگم طلاق بگیرم دخترمو خودم نگه دارم و پسرمو همسرم برداره تا این بچه در یه محیط آروم بزرگ شه
منم آرامش اعصاب داشته باشم و اینقدر افسرده نباشم

از یه طرف اصلا راضی نیستم اتفاقی برای بچه هام بیوفته و میدونم در صورت نبود من ارزش و احترام بچم پیش بقیه از بین میره و هر کسی به یه چشمی نگاش میکنه
وقتی پسرم چند ساعتی کنارم نیست خیلی راحتم اما وقتیم که هست ...

حس میکنم صورتم از شدت ناراحتی و فشار پیر شده زیاد به صورت پسرم نگاه نمیکنم چون نسبت بهش حسی ندارم ان ...

خیلی از لحاظ روحی به هم ریخته هستم و همش ورد زبونم اینه که خدایا بچه هامو حفظ کن مبادا به خاطر ناراحتیم اتفاقی برای بچم بیوفته و بعدش پشیمون شم که کاش رفتارم بهتر بود باهاش
انگار افسرده و دیوونه شدم

تورو خدا اگه نظر منطقی دارین بهم بگین تو این شرایط بد روحیم کامنتی نذارین که حالم بد تر از این شه

ببین مادرای الان اکثرا این مشکل رو دارن چون هزار جور اعصاب خوردی هست بچه هم اضافه میشه. منم دقیقا ...

پسرم خیلی وابسته هست اصلا مهد نمیره 

میگه حتما باید تو مهد بشینی 

یه هفته رفتم نشستم همش میومد نگاه میکرد و میرفت 

منم با بچه کوچیک سختمه همش برم اونجا بشینم 

شبا نمیتونم خوب بخوابم چون دخترم همش برای شیر بیدار میشه 

صبح ها عم خستم که بخوام هم زود بیدار شم و هم پسرمو ببرم مهد و اونجا بشیم