2752
2734
عنوان

بچه ها دیروز از شدت عصبانیت چشمم ...

125 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها من دیروز به خاطر یسری مسئله ها خیلی عصبانی شدم طوری که حد نداشت جلو دهنمو گرفته بودم و فقط جیغ میکشیدم بعد در همون حین یه دفعه انگار بین چشمم و ابروم یه چیزی گرفت یه رگی انقدررررر دردش شدید بود که حتی آرومم میخواستم حرف بزنم درد میکرد بعد دیروز گذشت ولی از صبح که پاشدم همون سمت گردنم خیلی درد میکنه خیلی زیاده دردش کسی تا بحال اینطوری شده؟ میدونه از چیه؟ ممنون میشم جوابمو بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درد عصبی دیگه دیگه نباید حرص بخوری و عصبانی بشی ،من سه سال با کوچکترین حرصی یا غصه ای سریع قفسه سینم درد میاد 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

ببین می تونی یه کاری بکنی کور بشی یا نه!

این جور فشار آوردن ها به سر و چشم بسیار خطرناکه

برو دکتر یه چکاپ بده و حتما برای حالت عصبانی شدنت دنبال مداوا باش

اصلا فرق نداره سر چه مسئله ای بوده. اصلا عادی نیست

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین اول اینکه چرا انقدر عصبانی میشی که این بلا سرت بیاد 

ببین چیز خاصی نیست اون درده از فشار عصبی رگ سمت راست گلوت باد میکنه چون عصبانی شدنی رگ های بدن خون رو با فشار این ور اون ور میبرن باد میکنه بعد خوب میشه 

ولی اگه خیلی درد میکنه یه دکتر برو 

درد عصبی دیگه دیگه نباید حرص بخوری و عصبانی بشی ،من سه سال با کوچکترین حرصی یا غصه ای سریع قفسه سینم ...

انقدر دو ساله کوبیدم تو سرم از عصبانیت بخدا بعضی وقتا قلبم تیر میکشه من همش ۲۱ سالمه اخه

والا بخدا دیوونه شدم از دست کارای شوهر و عوامل وابسته بهش

خدا صبرت بده خدای نکرده یه اتفاقی برات بیوفته دشمن شاد میشی ،خودتو دوست داشته باش هیچکی ارزش عصبانیتتو نداره گلم 

الحمدالله کما هو اهله
ببین می تونی یه کاری بکنی کور بشی یا نه! این جور فشار آوردن ها به سر و چشم بسیار خطرناکه برو دکتر ...

از دیروز دارم به این فکر میکنم مسئله هایی که تا الان به خاطرشون حرص خوردم اونقدرام مهم نبودن فقط خودمو الکی حرص دادم و به هیچ جا نرسیدم نمیدونم عصبانیتم چطوری کنترل کنم خدا خودش به دادم برسه

ببین اول اینکه چرا انقدر عصبانی میشی که این بلا سرت بیاد  ببین چیز خاصی نیست اون درده از فشار ...

آره واسه شوهرم مثل اینکه مهم نیس میگم گردنم درد میکنه نمیگه ها به خاطر عصبانیته خودشو میزنه به اون راه میگه گردنت بد افتاده

خدا صبرت بده خدای نکرده یه اتفاقی برات بیوفته دشمن شاد میشی ،خودتو دوست داشته باش هیچکی ارزش عصبانیت ...

خدا آدم بدو لعنت کنه تا وقتی مجرد بودم یجور دردسر داشتم الان هزار جور دردسر دارم خیلی وقتا کم میارم ولی نمیدونم به خاطر چی دارم تحمل میکنم