2737
2739
عنوان

حالت تهوع بارداری

69 بازدید | 7 پست

سلام خانوما

هفت هفتمه ی هفته قبل خیلی حالت تهوع داشتم سرم میزدم خوب بودم رفتم دکتر ب۶ و دیمن هیدرنات ی همچین چیزی داد روز ب روز حالت تهوعم کمتر میشه طبیعیه یا نگران باشم

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢

من ده هفتمه اصلا هیچی نمیفهمم منتظر حالت تهوع و ویارم ولی فک کنم وقتش گذشتع😂

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی تنها پناهم✓آلله♡                                                           یه خانوم مشاور🙄🌾✨                                                            مامان یه نینی تو راهی👩‍👧                                                            خانومه خونه ی یه آقا دکتر دوست داشتنی👩‍❤️‍👨                            قبل از هرچیزی به وجود خدا اعتماد کن✨              همه ی شبهای تاریک و طوفانی صبح های آفتابی دارن🌾🌱
من ده هفتمه اصلا هیچی نمیفهمم منتظر حالت تهوع و ویارم ولی فک کنم وقتش گذشتع😂

خیلی خوبه ک نداری از اول..حالا چون من از اول داشتم هی کم حالم بد میشه نگران میشم

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ول کن بابا خود آزاری داری؟ منتظر نموووون برو خداروشکر کن😂

شما باردارین ؟بنظرتون طبیعیه حالت تهوع کم و زیاد میشه

2738