2737
2739
عنوان

شوهرم به شدت کتکم زد ح

2905 بازدید | 114 پست

سلام .بدجوری قلبم شکسته ۲۰سال هست ازدواج کردم عاشق شوهرم بودم تو این ۲۰سال نزاشت اب تو دلم تکون بخوره .خوشبخت بودم با کمک هم به خونه ماشین مغازه و...رسیدیم تا اینکه سال قبل فهمیدم اقا با یه خانم متاهل دوست شده بهم خیانت کرد ..وقتی فهمیدم داغون شدم دوبار قهر کردم رفتم خونه پدرم اما هر بار با التماس و خواهش برگشتم .چند مدتی بود که از اون خانم خبری نبود تا اینکه چند روز پیش متوجه شدم هنوز باهم ارتباط دارند با شوهرم بحثم شد تهدیدش کردم گفتم طلاق میگیرم عصبانی شد شروع کرد به کتک زدنم ضرباتش اینقدر محکم بود که بیهوش شدم وقتی به هوش اومدم شروع کرد به معذرت خواهی..ولی الان یک هفته گذشته باهاش قهرم تمام صورتم کبود شده است..هر روز التماس میکنه که باهاش اشتی کنم ولی میدونم ارتباطش رو با اون خانم قطع نکرده و قول هاش پوچند شما میگید چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یک راست میرم برای طلاق و لحظه ای نمیمونم با اینکه عاشق همسرم هستم. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

کاش پزشکی قانونی میرفتی

وقتی بخاطر ی زن اینقد کتکت زده نظر خودت چیه؟؟

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.
2740
2706