2733
2739
عنوان

شوهرم به شدت کتکم زد ح

3445 بازدید | 124 پست

سلام .بدجوری قلبم شکسته ۲۰سال هست ازدواج کردم عاشق شوهرم بودم تو این ۲۰سال نزاشت اب تو دلم تکون بخوره .خوشبخت بودم با کمک هم به خونه ماشین مغازه و...رسیدیم تا اینکه سال قبل فهمیدم اقا با یه خانم متاهل دوست شده بهم خیانت کرد ..وقتی فهمیدم داغون شدم دوبار قهر کردم رفتم خونه پدرم اما هر بار با التماس و خواهش برگشتم .چند مدتی بود که از اون خانم خبری نبود تا اینکه چند روز پیش متوجه شدم هنوز باهم ارتباط دارند با شوهرم بحثم شد تهدیدش کردم گفتم طلاق میگیرم عصبانی شد شروع کرد به کتک زدنم ضرباتش اینقدر محکم بود که بیهوش شدم وقتی به هوش اومدم شروع کرد به معذرت خواهی..ولی الان یک هفته گذشته باهاش قهرم تمام صورتم کبود شده است..هر روز التماس میکنه که باهاش اشتی کنم ولی میدونم ارتباطش رو با اون خانم قطع نکرده و قول هاش پوچند شما میگید چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عجباااا . خیانت میکنه .دروغ میگه . کتک میزنه . زوری میخواد ببخشی و زندگی کنی .بابا چه خبره این مردا کی ان چی ان ؟ اصلا چی فکر میکنن درمورد زنا 

کسی که یه بار دروغ میگه و حتی تو رو میزنه بابت اعتراضت پس بازم اینکارو میکنه 

خانمه متأهل هست،تهدیدش کن به همسرش میگی بزار دست از سر زندگیت برداره،هرچند اون نباشه شوهرت میره سراغ یکی دیگه،اول باید شوهرت درست شه

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......
خب تا ۷۲ساعت میتونسی بری شکایت کنی! بچه ندارید؟؟؟ چطور بیهوش شدی نترسید... واقعا مرد ترسناکیه

یه پسر بزرگ دارم یکی هم کوچیک ..یک ساعت بیهوش بودم بالا سرم نشست دهنم پر خون بود

یه پسرم کوچیکه یکیش بزرگه بهشون نگفتم..گفتم از پله افتادم

آخی عزیزم بنظرم برنگرد یه وقت بلایی سرت نیاره ازش شکایت کن خدا لعنتش کنه مهریه داری بزار اجرا این زندگی دیگه مثل قبل نمیشه اگه برگردی باز کتکت میزنه پروتر میشه 

خانمه متأهل هست،تهدیدش کن به همسرش میگی بزار دست از سر زندگیت برداره،هرچند اون نباشه شوهرت میره سراغ ...

سیم کارتی که دست خانومه هست مال شوهر منه..تهدیدش کردم گفت برو هر غلطی دلت خواست بکن

آخی عزیزم بنظرم برنگرد یه وقت بلایی سرت نیاره ازش شکایت کن خدا لعنتش کنه مهریه داری بزار اجرا این زن ...

نرفتم .هنوز خونه هستم ..میترسم شکایت کنم میگه خونه پدر و مادرت رو اتیش میزنم 

2706