2733
2739
عنوان

دو روزه سر درد دارم می‌تونه نشانه بیماری باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 40 پست
فوری اثر گذاشت..بله هر شب دوتا با هم..نه سر درد نداشتم. یک گوش بود...نه دلشوره و اینا نداشتم..تهوع د ...

چند وقته دارو میخورید؟؟تاحالا داروهاتو ترک کردی ببینی برمیگرده یا نه؟؟راستی اگر یه روز نخوری چی

الان چند وقته خوب هستید توروخدا؟چند مدت درگیرش بودید

دو سالی میشه که خوبم..قبلش هم چند ماه طول کشید تا تشخیص بدن منییر دارم..از طریق نوار گوش فهمیدن

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقته دارو میخورید؟؟تاحالا داروهاتو ترک کردی ببینی برمیگرده یا نه؟؟راستی اگر یه روز نخوری چی

بله ترک کردم..بر میگرده سرگیجه..دو ساله فکر کنم دارو میخورم ولی درست یادم نمیاد

2731
توروخدا الان راحت بیرون ومهمونی اینا میری بدون استرس؟؟

بله راحت میرم همه جا

2740
38سال

نمیدونم خواهر من گفتن مایع گوش تکون خورده الان یکساله تقریبا اینجورم منگ وگیجم بیشتر روزا داخل سرم انگار فشار میدن دلشوره وبی قرار میشم...نمی‌دونم اون اوایل این قرص‌ها رو خوردم منم اما دیدم تاثیر نداره نخوردم دیگه...بدنم سست میشه...ام آرای وچکابم دادم مشکلی نبود

نمیدونم خواهر من گفتن مایع گوش تکون خورده الان یکساله تقریبا اینجورم منگ وگیجم بیشتر روزا داخل سرم ا ...

آخی عزیزم..حتما زیر نظر دکتر باش و دارو استفاده کن تا بالاخره یکیش اثر کنه..نمیشه بدون دارو.

من مخصوصا داخل جمع...سرم انگار هوا داخلشه وبدنم کوفته چیست میشه دلشوره میگیرم...من سرگیجم اجسام برام ...

من ام آر آیم مشکلی نداشت ولی نوار گوش مشکل داشت.

2706