2737
2739

فک کنید برای شما و مادرش هم زمان هدیه گوشی گرفته . بعد برایه شما دست دو و برایه مادرش نو خریده باشه .( دست دو در حد نو) از قبلشم ب شما گفته باشه گوشی نو هست و دروغ بگه که گوشیه نو داذم بهت :/ بعدش ک بفهمه نمیشه دروغ بگه راستشو بگه ک اره حالا یکم استفاده شده است

ناراحت میشید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بله قطعا

برای اینکه واسه مادرش گوشی خریده خوشحالم میشم

اما تحت هر شرایطی دروغ ناراحتم میکنه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
بله

ولی قیمت گوشی مادرش چقدره. شاید نو ولی مدل پایین تر. ولی شما مدل بالاتر تحقیق کرده جیز بهتری خریده. اینم هست. چرا نررا دروغ میگن این دروغ بیشتر آدمو ناراحت میکنه. تا اصل ماجرا 🤔

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷

از اینکه برای مادرش خریده اصلااا ناراحت نمیشم و کلا میگم برای مادرت کم‌نزار چون دعای مادرت برکت تو زندگیمون میاره 

ولییییی اینکه بخواد فرق بزاره بله ناراحتم میکنه 

و حداقل دروغ نگه که نو هستش چون اگر راستشو بگه که حالا مثلا بنا به دلایلی مجبور شدم دست دوم بگیرم برام قانع کننده تره تا دروغ گفتن 

♻️کارما♻️