2733
2739
عنوان

سکسکه جنین تا حالا حس کردین ؟

297 بازدید | 50 پست

سلام مامانای زیبا 

سکسکه جنین رو حس کردین ؟ چطوریه ؟ 

من ۲۹ هفته هستم یه چیزی مثل نبض پشت سر هم میزنه اما تکون یا نبض شکمم نیست تا یه مدتی میزنه بعد قطع میشه بینش هم تکون ریز میخوره ، 

بنظرتون سکسکه اس ؟ 

اوخ ننه

پیج من در اینستاگرام...   zahra_babakhaniiii         من یه آرایشگرم...یه هنرمند واقعی...ازبچگیعاشق میکاپ بودم...درس خواندن..شغلای مختلف رفتم و نصفه ول کردم...اما بالاخره ترسو گزاشتم کنار و دل به دریا زدم مدارکمو گرفتم و شروع به کارکردم..کم کم دارم شناخته میشم...مطمعنم یه روز بهترین آرایشگر زن ایران میشم..اون روز زیاد دور نیست❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره دیگه خودشه😍😍😍جوجه جوووون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
2738

اره سکسه اس من ماه اخر روزی دو سه بار احساسش میکردم وقتی هم به دنیا اومد تا ۷ ۸ ماه همون طور سکسکه میزد 😊

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺
خیلی بامزه اس اولش فکردم قلبشه نامنظم شده 🥺

الهی عزیزمممممم

پیج من در اینستاگرام...   zahra_babakhaniiii         من یه آرایشگرم...یه هنرمند واقعی...ازبچگیعاشق میکاپ بودم...درس خواندن..شغلای مختلف رفتم و نصفه ول کردم...اما بالاخره ترسو گزاشتم کنار و دل به دریا زدم مدارکمو گرفتم و شروع به کارکردم..کم کم دارم شناخته میشم...مطمعنم یه روز بهترین آرایشگر زن ایران میشم..اون روز زیاد دور نیست❤️🌸
اخی عزیزم رفلاکسی بشه باید چیکار کرد اذیت نشه  دو روز پیشم حس کردم

دختر منم روزی ۷_۸ بار این آخریا سکسه میکرد

رفلاکسی بود

خیلی بالا میاورد. جهشی از دماع و دهن. دیگه بردم دکتر دارو داد رفت تو چهار ماه اوکی شد

ای جووونم😍😍😍اره سکسه اس  یادم انداختی دوباره اولین بار که با ریتم میزد فهمیدم سکسه اس انقد ...

منم دو روز پیش برای بار اول حس کردم ترسیدم فکر کردم قلبشه نامنظم شده بعد اوکی شد الانم اینجوری شد 🥺 خیلی بامزه اس 

2706