2752
2734
عنوان

صرفا جهت خوشحالی

11 بازدید | 16 پست
امروز روز 12 پری بود رفتم سونو.بعد از خوردن کلومیفن دکتر گفت به تخمک درشت داری.آمپول داد زدم.خیلی خوشحال شدم.الانم خوشحالم دوست دارم این ماه مامان شم. گفتم همش تایپیک کمک و استرس میزارم تا خوشحالم شمارو هم شریک کنم
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
از دیشب درد شکم و تخمدان دارم.ان شالله خدا بهم نگاه کنه.آمین. و به همه ی منتظرا.ان شالله دامن همه ی منتظرا سبز شه
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ایشاالله این ماه مامان بشی
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
فدای همتون بشم.یعنی امیدی هست؟
وای ایشالله مامان بشی اونم دوقلو
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
ممنونم گلم.خدا خودش به بی کسیم رحم کنه.نه مادر نه پدر.دلسوزی ندارم که دردمو بهش بگم.دعام کنید
معلومه که هست عزیزم ازرحمت خداناامید نشواسترسم نداشته باش
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
مرسی آیدای عزیزم.
برات دعا کردم گلم
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
عزیزم منم اولین ماهی که تخمک درشت داشتم با کلوموفین و آمپول باردار شدم الانم دوماهمه توام از ته دل از خدا بخواه این ماه مامانی ایشالا دکتر من قرص دوفاستون هم داده بود بیشتر استراحت کن