2737
2734

سلام قشنگا❤

به من تا حالا چندین نفر گفتن خیلی خانومی یا به سنت نمیخوره رفتارهات

خودمم میدونم رفتارم شبیه خیلی از دهه هشتادی ها نیست

اما پیش دوستام و داداشم میگم و میخندم و یکم شیطونم

ولی خب

اینو دوست ندارم که بزرگتر از سنم باشم

دوست دارم اگر خواستم با یکی ازدواج کنم همسن های خودم باشه یا ۴ سال بزرگتر باشه

یا دوست دارم زود پیر نشم تو جوونی☹

نظر شما چیه 

خوبه یا بد

میگن خیلیا با دعای نی نی سایتی ها به حاجتشون رسیدن پس حالا که انقدر دلتون پاکه برای منم دعا کنید🙏🏻❤

من یادمه تا ۲۱ سالگی ۲۲ سالگی اینطوری عاشق این بودم فکر کنن بزرگ تر از سنم هستم

بعد از سال بعدش یهو ذهنیتم عوض شد. دیگه کلا اگه یکی فکر کنه از سنم بیشتر هستم خیلی بهم برمیخوره😄

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه چیکار میکنی

والا کاری نمیکنم😂

ولی خب مثال بزنم 

با بقیه محترمانه برخورد میکنم ولی صمیمی نمیشم 

حرفایی که واقعا لازمه رو میزنم بقیه مواقع ساکتم یا لبخند میزنم و گوش میدم

شیطون نیستم تو جمع اهل تعریف کردن هم نیستم

میگن خیلیا با دعای نی نی سایتی ها به حاجتشون رسیدن پس حالا که انقدر دلتون پاکه برای منم دعا کنید🙏🏻❤
من یادمه تا ۲۱ سالگی ۲۲ سالگی اینطوری عاشق این بودم فکر کنن بزرگ تر از سنم هستم بعد از سال بعدش یهو ...

منم خوشم نمیاد الان☹

وای منم همین طوری ام همه بهم میگن ب اخلاقت نمیخوره پخته تر بنظر میرسی منم دهه هشتادیم ولی میگن ب دهه ...

آره چون دهه هشتادیا کلا یه مدل دیگه هستن 

من نمیتونم مثل اونا باشم لباس پوشیدنم یا رفتارم انگار دهه هفته ای هست 

ولی دوست ندارم منم💔

2740

به نظرم اصلا مهم نیست آدم بیش ازسنش یاکمترازسنش نشون بده یانه...سن آدم هرچی هست.هست...(مثلااینی که میگن سن یه عده اسباب ای من پذیرفته نیست)...خودت باش...تازمانی که این خودبودن آسیبی به خودت ودیگران نمی زده خیلیم خوبه....نگران هیچ چیز دیگه ازجمله حرف دیگرانم نباش.وقتی انسان درون ووجدانش پاکه نگرانی بی مورده...(تفاوت سنی میان زن و شوهر هم بحثیه که خیلی توش سلیقه نقش داره)...در هرحال اگر کسی به من بگه بیش ازسنت میزنی ازخوشی پروازنمی کنم اگرم برعکس بگن داغون وپیرشدی غصه نمی خورم...این حرفاباده هواس😉☺️

به نظرم اصلا مهم نیست آدم بیش ازسنش یاکمترازسنش نشون بده یانه...سن آدم هرچی هست.هست...(مثلااینی که م ...

چقدر حرفت درست و قشنگه

ممنون😍🙏🏻