2752
2734
عنوان

تست وایتکس برای تشخیص بارداری

169 بازدید | 12 پست

کسی انجام داده؟من تاربخ پریودمو دقیق یادم نیس اما میدونم ی هفته اینا مونده بعد دوروزه انجام میدم کف میکنه و کفش از بین نمیره ماهای قبل اصلا کف نمیکرد یا زود میخوابید 

چون نمیدونم چند روز مونده بی بی نزدم اما هفته بعد میرم آز

کسی بوده انجام داده بعد درست در بیاد ؟

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بي بي بزني چي ميشع؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن والا ندیدم با وایتکس

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731

وای چه بو گندی هم میده یه بوی سمی که تا دماغت بره حالت تهوع میگیری ...اره انگار یه خانومی بود ماله اونم کفش مونده بود یعنی حامله س ولی اگه سرچ کنی تو گوگل  تجربه هاشونو نوشتن ولی به نظره من فقط ازمایش بتا بده ...

وای چه بو گندی هم میده یه بوی سمی که تا دماغت بره حالت تهوع میگیری ...اره انگار یه خانومی بود ماله ا ...

میرم حتما منتظرم ی هفتم تموم شه ...من تو فضای باز انجام نیدم تو دستشویی ک خیلی خطرناکه ...ممنون ❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوریه چجوری انجام میدین دوس دارم بدونم میشه بگی

نصف ی لیوان ادارار و نصف لیوان وایتکس اندازشون برابر باشع تو فضای باز انجام بده وایتکس رو بریز رو ادرار اگ کف کرد و برای ی ربع بیست دیقه تای ساعت جوشید و کف کرد ینی بارداری اگ زود کفش خوابید و نجوشید دیگ ینی منتفی میگن از موعدت بگذره باید انجان بدی اما من موعدمو نمیدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نصف ی لیوان ادارار و نصف لیوان وایتکس اندازشون برابر باشع تو فضای باز انجام بده وایتکس رو بریز رو اد ...

عزیزم ایشالا ک باردار باشی برات صلوات فرسادم 

اگه اینا مسلمونن                                                 یارب کافرم کن😏