2752
2734

خیلی سخته 

مخصوصا بعضی روستاها مردمش خیلی فضولن 

و هم امکانات برای مدرسه بچه ها

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خانواده شوهر من روستا زندگی میکنن منم هفته ای یبار میرم پیششون جای قشنگیه برای تفریح

ıň ţһє ňѧmє oғ ɢoԀ                                                              تمام قصه هایم قصه ی توست💕👫💕                                  خدایا شکرت بابت همه چی ک دادی بمن 🥰💞
خانواده شوهر من روستا زندگی میکنن منم هفته ای یبار میرم پیششون جای قشنگیه برای تفریح

فقط برا تفریح خوبه من زندگی میکنم خیلی بدم میاد ۷ ساله هنوز عادت نکردم و دلم میخاد فرار کنم

فقط برا تفریح خوبه من زندگی میکنم خیلی بدم میاد ۷ ساله هنوز عادت نکردم و دلم میخاد فرار کنم

چرا موندگار شدین؟ خونتون اونجاس

ıň ţһє ňѧmє oғ ɢoԀ                                                              تمام قصه هایم قصه ی توست💕👫💕                                  خدایا شکرت بابت همه چی ک دادی بمن 🥰💞
اره  شوهرم نمیاد بریم نمیدونه اینجا چی داره که ول کن نیس و من که حالا هم از خودش بدم میاد هم ا ...

بچه نداری؟ 

راضیش کن

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙