2733
2734
عنوان

همسایه مزاحم

285 بازدید | 15 پست

سلام. 

به نظرتون با همسایه ای که زیر هود سیگار میکشه و بوش پر میشه تو خونه ی ما چکار باید کرد؟ بدبخت خودش بچه پنج شش ماهه داره زنیکه هر دو ساعت یه بار سیگار میکشه هودو هم میزنه بوش پر میشه خونه ما. به مدیر ساختمون گفتم گفت خودت بگی بهتره. منم همچین حسشو ندارم برم با یه غریبه بحرفم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرای بو از هودشون تو خونه شمامیاد،سوال شد؟ اگر از این جهت مشکل داره باید شما برطرفش کنید.  حا ...

بهر حال هواکش مشترکه بوی غذاشونم میاد اما خوب غذا فرق داره. قابل تحمله. من لوله هود چک کردم مشکلی نداره اما خوب هوا کش مشترکه و هر بویی که زیر هود باشه تو خونه ماهم میاد

والا ساختمون قبلمیون طبقه  اخر بودیم.

ی پیرمرد بود میومد پشت بوم سیگار میکشبد.

همیشه بوی سیگار از کانال  کولرخونه میومد داخل!!خیلی بد بود.

ولی چیزی نگفتیم بهش

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
همسرت به همسرش بگه اخرشم بگه حالا ماهیچ طفل خودت چه گناهی کرده 

شوهر من نمیگه . میگه بو که میاد تو هم هودو بزن !  اونروز من بیرون بودم اومدم درو باز کردم چنان خونمون بوی سیگار میداد انگار ده نفر داخل هال سیگار کشیده بودن .

همسایه یه جوری هستش که نمیشه مثل یه غریبه باهاش رفتار کرد و متاسفانه در آپارتمانها بلانسبت ریختس از این آدمهای به اصطلاح بی شخصیت که جاابه خودشون رو هم آخر فرهنگ میدونن و همجوارهای خودشون رو آزار میدن 

سعی کنید از در دوستی باهاش وارد بشید و با ملایمت بهش بگید که سیگارش رو جای دیگه ای بکشه و متاسفانه ای جور همسایه ها مثل این هستن که دستی رو که نمیشه گاز گرفت باید بوسید حالا اگر مستاجر باشه که چه بهتر و وای به روزی که مالک باشه که واقعا آزاردهندس و غیر قابل تحمل

هر چند که مدیر ساختمون بگه بهتره و خودتون رو در رو نشید بهتره

مدیر ساختمون هم یه جورایی داره شونه خالی میکنه مگر ن خیلی راحت میتونه بهش یادآور بشه

علی الحال انشاالله مشکل مرتفع بشه و به آرامش برسید

آخه نمی تونی بهش بگی خانم هود خونه ات رو روشن نکن... راحت میگه به شما چه!!... به نظرم از نظر فنی حلش ...

کسی با هود اون مشکل نداره زیر هود سیگار نکشه بره بالکن بره حموم . همسایه اینوری هم سیگاریه هیچ وقت ما بو نفهمیدیم ازش میره حموم یا تو بالکن. مشکل فنی هم نمیشه کل ساختمونو بخاطر سیگار کشیدن یه نفر بزنن خراب کنن که

از بوی سیگار نگو

بهش بگو من هود خونمو میزنم بوی غذام برای شما هم میاد؟

بگو ب نظرم از لحاظ فنی هواکشی هودامون مشکل داره، یکیو بیاریم درست کنه تا با بوی غذاهامون همو اذیت نکنیم.

خودش میفهمه منظورت ب سیگاره

منم احساس میکنم اون بگه بهتره

ببین احتمال داره اون خانم ندونه که بوی داخل خونش با زدن هود میاد منزل شما

دوستانه بگید خانم فلانی سیستم هواکش ساختمون بد طراحی شده و بوها از طریق هود بین واحدا جابجا میشه. هود رو میزنید بوی غذا هم میاد اما خب من ریه هام حساسه بوی سیگار که میاد حالم بد میشه. اگر لطف کنید سیگار رو تو بالکن بکشید یا هود رو نزنید اون تایم خیلی ممنونت میشم. زبون خوش مار رو از لونه بیرون میکشه