2733
2739
عنوان

بیمارستان پاستور یا امام حسین مشهد

226 بازدید | 14 پست

سلام من بین دو تا بیمارستان تردید دارم 

و اینکه دکترم هم دوستدارم عوض کنم ..دکتر با حوصله که یکی یکی ببینه و مهربون باشه و موقع زایمان وقتی ببینه نمیتونی واقعا به سزارین راضی بشه ...اگ سراغ دارین معرفی گنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسمش چیه

انسیه ریخته گران مطبش هم نبش محتشمی ۷ من اصرار ب زایمان طبیعی داشتم ولی سر بچم بزرگ بود بهم میگفت دختر جون همه دنبال سزارینن تو طبیعی میخوای؟گفت صدمه میبینی و بهم اجازه نداد بریچ بودن بچمو بهونه کرد نامه سزارین داد با این ک هفته های اخر بچم چرخیده بود گفت فقط سزارین 

2740
دمش گرم ..کدوم بیمارستان هست

من جوادالائمه رفتم ولی مهر و مادر هم هستش و خیلی وقت شناس رفتم بیمارستان ضربان قلب بچم نامنظم شد زنگ زدن تا منو حاضر کردن واس اتاق عمل اونم رسید شاید ی ربع طول کشید

ببین بیمارستان امام حسین واقعا مزخرفه ‌ بحدی خشن بی درک. مث هیفده شهریور ک سلاخیه تا زایمان . 

البته ب گفته. فامیلای طفلکمون . من خودم بیمارستان مادر زایمان کردم عالی بود ‌ . پاستور بهتره تقریبا. ولی خواهشاً امام حسین نرو من بچه اولم سقط شد اونجا ب اجبار رفتم بحدی وحشی بودن بامن ک خدا می‌دونه 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2706