2733
2739
عنوان

آقا بیاین خنده دارترین و عجیب ترین غذایی که جلوتون گذاشتن رو بگین 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 51 پست
با احترام به همه اشکنه خورا و پا مرغ خورا  فعلا پای مرغ  و اشکنه رو‌نمیتونم حضم کنم 😷&nb ...

مجید جان دلبندم اون هضمه هضم   

پای مرغ ما فقط عصاره اش رو میخوریم برای مفاصل خوبه

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مادرشوهرم اینا یه اش دارن به اسم پتله ک من دوست ندارم چون قبلا تاحالا نخورده بودم.رفتیم خونه ی خاله ی همسرم پتله پلو درست کرده بود.خیلی عجیب بود

❤به وصالت.... که مرا طاقت هجران تو نیست🥺🥺اگه میخوای رتبه های برتر کنکور امسال رو ببینی باهاشون هم صحبت بشی کافیه وارد نی نی سایت بشی. اینجا همه پزشک و معلمن بدبختشون فقط منم
2731

از نظر من کله پاچه عجیب ترین و مضخرف ترین غذاست🤢

البته که این نظر شخصی منه

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
خانواده ی شوهرم داخل گوشت چرخ کرده تخم مرغ میزنن و کوکو میکنن. عجیب نیست ولی من فقط و فقط خونه اونا ...

قدیما مامان منم درست می‌کرد اینو🥲 خوشمزه هم بود خدایی. یاد چه خاطرات دوری افتادم  

یکی از فامیلامون میگه خونه ی یک بنده خدایی رفتن طرفم تازه عروس بوده قرار شده مرغ داشتن بکشن مرغ شکم پر درستش کنن 

بعد میگه وارد خونش شدیم یک بوی گندی پیچیده بود دنبال بو گشتن دیدن از توی قابلمس  خلاصه

بعدش فهمیدن عروس خانم دل و روده مرغه رو در نیاورده فکر کرده مرغ شکم پر که میگن یعنی با دلو رودش بپزی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم😍😍
قدیما مامان منم درست می‌کرد اینو🥲 خوشمزه هم بود خدایی. یاد چه خاطرات دوری افتادم  

آره طعمش خوبه و وقتی گوشت و تخم مرغو کتار هم تصور می‌کنم حالت تهوع میگیرم