2737
2734

یک هفتس روز به روزم بدتر میشم دیگ صدامم گرفته بدن درد دارم سردرد سرفه های شدید ک میزنه ب مغزم 

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلودرد.

عفونت شدید چشم و گوش.

الانم از سردرد نمیتونم از جام پاشم

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2731

دو‌سه روزه درگیرشم صدام به کل گرفته. سرفه خشک. ابریزش بینی

.سوزش گلو . بدن درد. لرز

دو هفته قبلم داشتم یه کم علاعم متفاوت بود.گوشم کیپ شده بود. گرفتگی بینی داشتم. بدن درد شدید و بی اشتهایی.

👨‍👩‍👦‍👦
بگردم:(  دکتر رفتی؟

نه میخوام امشب برم دیگ خسته شدم فردا هم مهمون دارم باید یه جوری سرپا بشم

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
2740
چجوری مبتلا شدین؟

نمیدونم اصلا یک هفته کلا ودلپیچه و بی میلی غذا داشتم هفته بعد خوب شدم دوسه روز بعدش پسرم مریض شد دوباره منم مریض شدم هنوزم خوب نشدم

گرفتگی بینی 

ابریزش بینی 

سرفه خشک تنگی نفس گلو درد

باردارم و حالم بد میشه مخصوصا شبا😢😕

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2706