2737
2734
عنوان

باردارم و استرس دارم میشه بیاید؟

148 بازدید | 13 پست

هفته ۱۶ هستم

از اول بارداریم تا الان ویار شدید دارم، بعد هربار چیزی خوردن میرم بالا میارم یدونه بچه کوچیک ۳ ساله هم دارم از کار خونه موندم آشپزی که نگم میمیرم از بو پیاز داغ

چند وقته برا سونو آنومالی که دو هفته دیگه ست خیلی استرس دارم همش تو فکرمه توروخدا میتونم ازتون خواهش کنم شما برام دعا کنید همه چیز تو آنومالی خوب باشه؟ بتونم سالم بغل بگیرمش؟

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

اگه براتون مقدوره یدونه صلوات برام بفرستید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=320395338]اگه براتون مقدوره یدونه صلوات برام بفرستید [/QUOفرستادم شماهم لطفا برای سونوی ...

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
جنسیتش چیه نی نی؟

نمیدونم تو ان تی گفتم احتمال زیاد دختره منم دختر خیلی دوسدارم خدا کنه سالم باشه😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سالمه عزیزم خیالت راحت

خدا از دهنت بشنوه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

سلام عزیزم خوبی توروخدا بیا به دادم برس یه نفرتو این سایت برگشت بهم گفت پسرخالت قبلا بهت حس داشته خالت نذاشته وبزرگترااینا توروخدا کمکم کن بیا اگه حسی داری بگو ببینم واقعا راست گفته یانه دارم دیونه میشم بغیر تو به کسی اعتماد ندارم باورکن اخه بهت گفته بودم پسرخالم خیلی بدرفتاری میکردازیه مدتی به بعد توروخدا بیا فقط بگو دلیل این ماجراهاچیه چندین ساله پسرخالم اینطوریه ونمیدونم خالم موش دونده بین ما یانه خواهشا بگو والان من دوسش دارم مث برادرم دوس دارم باهاش رفت وامد کنم درسته قبلا بهش حس داشتم اما فقط میخام بگی ایا اون بهم حسی داشته یانه؟؟؟😓😓😓😓

سلام عزیزم خوبی توروخدا بیا به دادم برس یه نفرتو این سایت برگشت بهم گفت پسرخالت قبلا بهت حس داشته خا ...

سلام گلم

عزیزم شما مگه الان ازدواج نکردی؟ منتظر باردار شدن هم هستی پس چه اهمیتی داره اینکه قبلا اون شخص بهت حسی داشته یا نه؟

حتی اگرم داشته و مطرح نکرده صلاح خدا بوده و شما قسمت هم نبودید.

پس فکرت رو درگیر این چیزایی که سر و تهی نداره و فقط شبیه یک دور باطل میمونه نکن!

توجه و تمرکزت فقط و فقط روی زندگی خودت و همسرت که رفیق راهته باشه تا نتیجه مطلوب رو ببینی انشــــــــــاءالله.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام گلم عزیزم شما مگه الان ازدواج نکردی؟ منتظر باردار شدن هم هستی پس چه اهمیتی داره اینکه قبلا اون ...

میدونم فدات شم بخدا ولی این پسرخاله من خیلی وقته باهام بد شده ویه جوری رفتارمیکنه ناراحت میشم حتی فک میکنم ازمن بدش میاد یا من ادم دوست داشتنی ای نیستم که دوروبریام اینطوری میکنن فقط میخام حقیقت روش شه حتی پسرخالم چندین ساله خونه مادربزرگم نمیاد وبرام سواله هیچکسم هیچی نمیگه ومیترسم بپرسم فک کنم خبریه بخاطر همین فقط به شمااعتماد دارم که خیالم راحت شه مشکل ازمن نیس لطفا حستو بگو ومیشه بگی من باردارم یانه؟    

سلام گلم عزیزم شما مگه الان ازدواج نکردی؟ منتظر باردار شدن هم هستی پس چه اهمیتی داره اینکه قبلا اون ...

یه چیزدیگه اینکه میخام بدونم واقعا خالم این وسط مانع شده یامادرم یاکی چون من باخالم خیلی صمیمی وخوبم وهمه چیزو پیشش میگم بخدا گلم ازدیشب داغونم میخاک بدونم اگه خالم اون ادمی نیس که من فک میکنم پس بیشترمحتاط باشم فقط اینم بگو ببخشید ممنونم ان شالله خیرببینی