2733
2739
عنوان

درمورد آزمایش بتا سوال دارم

177 بازدید | 8 پست
سلام به همه دوستان و عیدتون هم مبارک من من حدود یک هفته قبل از پریود اقدام به بارداری کردم این ماه چهار روز عقب انداختم بی بی چک یک خط کمرنگ شد خیلی کمرنگ بعد دو روز آزمایش بتا دادم عددش خیلی پایین بود یعنی 4بود بعضی ها میگن خارج رحمیه بعضی ها میگن هنوز زوده میره بالا کسی تجربه اش رو داره راهنماییم کنه خیلی نگرانم کمکم کنید ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم من بعد پنج روز ار تاخیرم که بی بی مثبت شد رپز ششم از دادم مثبت شد حدود صدو هشتاد بود بعد پنج روز تیتر دادم شده بود ۱۹۴۵منم رفتم سونو شش هفته حتی ساک هم دیده نشد گفتم صد در صد خارج رحمیه اما چند رپز بعد رفتم سونو ساک و دید تو هفته هفت بودم اما سن سپنو پنج هفته بود پس لقاح من دیر بوده تازه خارج رحمی هم بتا دیر میره بالا هم امکان داره زیاد باشه مثلا ازمایش بدی پنج هزار تو رحمتم چیزی نباشه میگن خارج رحمی تازه اونم با سونو معلوم میشه پس الکی مثه من به خودت استرس وارد نکن
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم