2733
2739
عنوان

وای خسته شدم از شکایت همسایمون

467 بازدید | 36 پست

مدام میگه چرا بچه هات میپرن سر وصدا میکنن درحالی ک بچه هام اصلا نمیپرن .مدام زنگ میزنه صابخونش شکایت.بچه هام ساعت ۱۰ شب همش خوابن . روز هم از ۲ تا ۴ بعدازظهر نمیزارم تکون  بخورن .  انقد ک بچه هامو زدم خسته شدم حتی رو راه رفتنشون حساس شدم مدام میگم آروم راه برین . بعضی وقتا دلم میگیره بچم میگه مامان کی از این خونه میریم من یکم بازی کنم. خودشون تی ویشون صداش بلنده صدای خودشون دعوا میفتن همیشه میاد بالا. بهشون میگم شما هم سروصدا دارین میگه نه صدا پایین میره بالا نمیاد. خسته شدم خسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مستاجر قبلی ک بود بنده خدا صداش بالا نمیومد زن وشوهر بودن میانسال . بعضی وقتا ب بهونه غذا نذری میرفتم دم خونشون معذرت خواهی میکردم ک اگه بچه ها اذیت میکنن شرمندم آخه خیلی ساکت بودن واقعا . همش هم خانمه بهم میگفت این چ حرفیه اصلا سر وصداشون زیاد نیست خیالت راحت باشه . حالا اینا برعکس هم خودشون سر وصدا دارن هم مدام نق میزنن

بهترین راه اینه به بچه هات قول بدی روزی یکی دو ساعت میبریشون بیرون به شرط اینکه طول روز سر و صدا ندا ...

تو زمستان با هوای آلوده کجا ببرم ؟ یکیشون تا دو مدرسه هست فقط کوچیکه خونست 

خوب درکت میکنم دفعه خونه همکف که پایین یه روانی و یه گاو ساکن نباشه اجاره کن. انشاالله که بخری

خودم صاحب خونه هستم پایین مستاجرن . انشالله بشه ویلایی بگیریم خسته شدم واقعا