2733
2734

دوستان ممکنه به هوش نیام مثلا؟ یا خونریزی داخلی کنم توو عمل بمیرم؟ دو تا بچه دارم من😢

البته ۲۰ ساله دارم ۱۲ سال پیش یه مدت درد شدید داشت و بالا میاوردم از اون موقع هیچ علایمی ندارم. عمل لازمه؟ ۲۴ میلی متره. کسی اطلاع داره وقتی علامت نداره عمل لازمه یا نه

اصلا عملش سخت نیست سه قسمت بدن یه سوراخ کوچیک می کنند با یکی دوربین کوچیک می فرستند داخل و با یکی دیگه سنگ هدایت می کنند و یه لوله هم سنگ می مکه بیرون!   اصلا دوره نقاهت نداری! نگران نباش! 

یا ارحم الراحمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همش میترسم به هوش نیام دنیام سیاه شده از ترس

حتما برو عمل کن این سنگ بمونه تو بدن ممکنه باعث دردسر برات بشه!  

بعد عمل خنده ات می گیره که چقدر می ترسیدی! 

قدیم ها بود که بدن می شکافتند که به اون محل برسند الان با دوربین های کوچیک همه داخل بدن می بینند! 

یا ارحم الراحمین
2740
این عکس ببین اصلا داخل بدن باز نمی کنند برای همین عوارض و دوره نقاهت خیلی کم هست 

اره دیدم ولی همش میترسم یه چیز دیکه اشتباهی بیرون بیارن😭😭 اصلا یه جوری میترسم وحشتناک😭😭

خب یعنی اون دستگاه کیسه رو میکشه بیرون؟ اگه اشتباهی کبد یا جای دیگه رو بکشه چی😥 ممکن نیست اینطور بش ...

یکی از اون لوله ها یه دوربین هست دقیقا داخل بدن می بینند بعد مگه الکیه یه چیز دیگه رو بکشن بیرون!  فقط سنگ درمیارن بعد هم با اون وسیله ها اون سوراخ بخیه می زنند! 

یا ارحم الراحمین
خب یعنی اون دستگاه کیسه رو میکشه بیرون؟ اگه اشتباهی کبد یا جای دیگه رو بکشه چی😥 ممکن نیست اینطور بش ...

کبد خیلی بزرگه. بعد کسی که ۷ سال پزشکی می خونه جای تک تک رگ ها و اعصاب و همه ریزه کاری های بدن می دونه!  بعد شما فکر می کنی پزشک جراح که بیش از ۱۰ سال درس خونده و تجربه داره فرق کبد و کیسه صفرا نمی فهمه؟ 

یا ارحم الراحمین