2737
2739
عنوان

چرا مردا این مدلی ان

240 بازدید | 15 پست

الان اتفاقی تو سایت تاپیک های یه کاربری رو که تو تاپیکهای یه کاربر دیگه پستهاشو میخوندم دیدم 

ایشون تو پستهاش عاشقانه راجع به همسرش پس اندازها اهداف مشترک شون صحبت می‌کرد تو زمینه کاری همسرش ایشون رو تشویق میکرد و تو بقیه تاپیکهای اون کاربر هم پست گذاشته بود خیلی خانم امروزی بود.  

رسیدگی به خودش و خانواده اش رو تو اون تاپیکهای حالت گزارش روزانه میداد 

همیشه به عنوان یه زن قوی و باسیاست میدیدمش 

بعد الان تاپيک هاشو دیدم مثل اینکه اون مرد عاشق بهش خیانت کرده و یکساله حالش بده 

چطوری میشه به این نقطه میرسن مگه یه مرد چی میخواد از زندگیش که خیانت میکنه😭😭

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

منتظر جواب به تاپیک قبلیم بودم تو سایت چرخیدند پیام‌های ایشون رو دیدم و خیلی ناراحت شدم😭

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخدا قدر نشناسن 

دیدم که میگما 

این زمونه زن هر چه سلیطه تر زندگی بهتر 

شوهر خر من از هر لحاظ تو زندگی بهش آسون گرفتم و مرهم همه درداش بودم 

الان میاد میگه آدم نمیتونه هر روز مرغ بخوره باید غذاهای دیگه هم امتحان کنه

بخدا قدر نشناسن  دیدم که میگما  این زمونه زن هر چه سلیطه تر زندگی بهتر  شوهر خر من ...

وای اینقدر بی چشم و رو که رک میگه 

2740
شاید آزادی؟ تنوع؟ و البته مقصر خود اون مرده که به کسی تعهد میده وقتی نمیتونه متعهد بمونه

این نه ازادیه و نه تنوع طلبی این ذات خراب و لاشی بودنه 

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
این نه ازادیه و نه تنوع طلبی این ذات خراب و لاشی بودنه  

نه در مورد همه صدق نمیکنه هر کسی ممکنه اشتباه کنه یه آقا هم ممکنه تن به ازدواج بده و بعدش پشیمون بشه ولی به هر دلیلی دیگه راهی براش نمیمونه و باید ادامه بده من نمیگم اون مرد حتما آدم خوبیه

اگر تاپیک ها باب میلتان نیست بدون مناقشه ازش گذر کنید 
پشیمون بشه میتونه طلاق بده بره سراغ بعدی  هم خدا رو میخوان هم خرما

خب این وسط خیلی چیزا مانع میشه که مهم تریتش اینه که باید مهریه خانوم را پرداخت کنه یا بخاطر بچه هاش طلاقش نمیده و دلایل دیگه

اگر تاپیک ها باب میلتان نیست بدون مناقشه ازش گذر کنید