2737
2739
عنوان

من یک زنم👩💫

1460 بازدید | 15 پست

من ﯾﮏ ﺯﻧﻢ

ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﭼﻬﺎﺭ ﺯﻥ ﻋﻘﺪﯼ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭﮐﻨﺪ ﻭﭼﻬﻞ ﺯﻥ ﺻﯿﻐﻪ ﺍﯼ..ﻣﻮﻫﺎﯾﻢ ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﺟﻬﻨﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩ ﻭ ﻋﻄﺮ ﺗﻨﻢ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺑﻬﺸﺖﺑﺎﺯمى دﺍﺭﺩ ..

ﻫﯿﭻ ﺩﺍﺩﮔﺎﻫﯽ شهادت ﻣﺮﺍ نمى پذﯾﺮﺩ،..ﺍﮔﺮ ﻣﺮﺩ ﻣﺮﺍ ﻃﻼﻕ ﺩﻫﺪ ﺑﺎ ﻏﯿﺮﺕ ﻧﺎﻣﯿﺪه ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﺍﮔﺮ ﻣﻦ ﻃﻼﻕﺑﺨﻮﺍﻫﻢ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ : ﺯﯾﺮ ﺳﺮﻡ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪه ...

ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻣﻦ ﻧﯿﺎﺯﯼ ﻧﯿﺴﺖ، ﺍﻣﺎ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﭘﺪﺭﺵ ﺍﻟﺰﺍﻣﯿﺴﺖ ...ﻫﺮ ﺩﻭ ﮐﺎﺭ مى کنیم، ﺍﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﮐﺎﺭ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﯿﺎﯾﺪ ﺗﺎ ﺍﺳﺘﺮﺍﺣﺖ ﮐﻨﺪ،ﻣﻦ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﯿﺎﯾﻢ ﺗﺎ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﮐﻨﻢ .ﻣﻦ ﯾﮏ ﺯﻧﻢ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺘﻬﺎ ﻭ ﻧﺎﻣﻼﯾﻤﺎﺕ..ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﺭ ﺁﻓﺮﯾﻨﺶ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ؟ ﯾﺎ ﻣﮑﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻧﺠﺎ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻡ؟

روياهايم آرزوهايم ،آينده من را يك مرد مشخص میكند ..

ﮐﺘﺎﺑﻢ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﮐﻨﻢ ﯾﺎ ﻓﮑﺮ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺳﺮﺯﻣﯿﻨﻢ ﺭﺍ .. ﯾﺎ ﺩﺭ ﮐﻨﺞ ﺍﺗﺎﻗﻢ ﺣﺒﺲ شوم؟

ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻢ..ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻢ ﻣﻦ ﺟﺎى بدى ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﻡ ﯾﺎ زمان بدى  ...🥀

حق حضانت برای تو . درد زایمان برای من .نام خانوادگی برای تو ..زحمت خانواده برای من ...سند خانه برای تو..بیگاری خانه برای من..چهار عقدى برای تو..حسرت عشق برای من💔هزارصیغه برای تو..حکم سنگسار برای من..هوس برای تو..عفاف برای من.. ارام بمير بانو كه حتي عكست را پس از مردن، بر روي اگهي ترحيمت نميزنند!!! ﻧﺎﻣــــــﻢ ﺯﻥ ﺍﺳــــــﺖ.ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﮔﻮﺭﻡ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ..ﮔﺎﻩ ﺳﻨﮕــــﺴﺎر. گاﻩ ﻣﺮﺍ ﺿﻌﯿﻔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﯽﮔﺎﻩ ﻟﭽﮏ ﺑﻪ ﺳﺮ  ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ .ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ ،ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ ..ﻭ ﺑﺮﺍﯾـﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !من ﺩﺭﺩ می کشم …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ …!من بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸم ﻭ ﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !با تمام اين رنجها و دردها من مادر میشوم، اما همه جا میپرســن : نام  پدر؟این برابری حقوق مرد و زن است اما میدانم 

اگر مرد بودن افتخارست من از تو مردترم 👸

Turk gizi🩷

🥺🥺🥺🥺🥺🥺😭😭😭

✨من زنم، زن بودنم را دوست میدارم      به قد گیسوانم، ناخنم ، رنگ لبانم زندگی را دوست می دارم  آری آن اشکی که عیبش می شماری       دل کافر بسوزاند     من آن سوزاندن و رنگ لطیف آتشش را  دوست می دارم      تو مرا یک بی وفا خواندی و من   آنچه در اطراف می بینم خلاف ماجراست    آن وفا و ماندن و سازش     به رسم مادرم را دوست می دارم   در این دنیا به هر چه بنگرم زیباست             من زنم، مردانگی نه .😪زنانگی هم دوست می دارم ...😄

اصل زندگی و چیزی که خدا ازمون میخواد مهم تر از این دغدغه هاست

سخت نگیرین انقدر بخدا این دنیا ارزش نداره میگذره تموم میشه بعد فقط ما میمونیم و اعمالمون 

I  R ❤ p  s     خدایا تو برای تمام ناممکن ها کافی هستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اصل زندگی و چیزی که خدا ازمون میخواد مهم تر از این دغدغه هاست سخت نگیرین انقدر بخدا این دنیا ارزش ن ...

الان چه ربطی داشت

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
خب صیغه  نباشه   شما می فهمی ؟؟ پس الکی نگو صیغه صیغه  به نظرت جامعه الان  اصلا ...

چی دارین میبافین برا خودتون از اول بخونین متن رو متوجه بشین بعد بیاین برا من جواب بدین

انگار یکی از طرفدارای صیغه هستین ک انقد سنگشو میزنین به سینتون اول متوجه شو مفهوم تاپیک چیه بعد نظر  بده افرین

Turk gizi🩷