2737
2734
عنوان

۶ روزه بینیمو عمل کردم

100 بازدید | 13 پست

لب بالام و دندونای بالام بی حسه و صورتم هم کمی بی حسه .وقتی لبخند میزنم لبم بالا نمیره دیگه و دندونم پیدا نمیشه و لبخندم زشت شده کیا اینجور بود درست میشه؟؟

هنوز اولشه حساس نباش اصلا

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
شما عمل کردین بی حس بود لبتون؟

خودم عمل نکردم اما تعداد زیادی از اطرافیانم عمل کردن😂اون اولا همش نگران بودن که وای یکم کجه الان اینطوریه نکنه اینجور بشه و فلان که اتفاقا هیچکدومم مشکلی براشون پیش نیومد و اون چیزای ریزی که سرش نگران بودن اصن اثاری ازشون نمونده خلاصه‌ که نگران نباش

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
واقعا شما هم بی حس بودین درست شد؟

زوده برا هر،قضاوتی 

من حتی الانم ی پره بیینیم بیحسه

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......