2733
2734
عنوان

می خوام ۴۰ تا یاسین بخون ب نیت شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2170 بازدید | 488 پست

اسی جون حاجت روا شی الهی آمین بحق صلوات بر محمد و آل محمد اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🙏

تو رو خدا خیلی دعام کن و خدا رو قسم بده به روح همه شهدا و پیامبران و امامان و اموات انشالله بنده و عزیزانم هممون شغلای دولتی با حقوقای بالا و بهترین همسران سالم و زیبا و صالح و خوش اخلاق و دست و دلباز و مهربون و خوش قیافه و خوش اندام و اولاد سالم و صالح و زیبا هر کدوم دو،سه تا پسر و یه دختر خدا به من. وعزیزانم بده انشالله😭😔🙏تو رو خدا دعا کن انقد خوشبخت و موفق و آبرو دار و سالم و پولدار شیم من و عزیزانم همه حسرتمونو بخورن و تعجب کنن و تو خوشبختی و پولداری و ابرو و سلامتی ضرب المثل شیم😭😔🙏 تو رو خداخیلی دعامون کن انشالله هر کی من و عزیزانم رو به هر دلیلی اذیت کرد و پس زد و باهامون بازی کرد خیییییلیییی پشیمون بشن 😭

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

@سرو،محمد    

@booooooo    

@آیه_و_آیماه    

@تاپ_تاپ_خمیر    

@سلامبرابراهیم    

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنونم ازت عزیز دلم💖💖💖💛💛💛

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2731

انشالله حاجت روا شی اسی گل

تو رو خدا دعام کن انشالله امسال ازدواج خیییییلیییی عالی و موفقی کنم و شوهرم خیلی خوش اخلاق  و دست و دلباز و پولدار و مهربون  و خیلی خوش قیافه و خوش قد و بالا باشه و شغلش شرکت نفتی باشه انشالله و حقوقش خیلی بالا باشه و معتاد و مریض و بد دل و دروغگو نباشه و اهل خیانت و فساد و زن دوم و صیغه و دختر بازی نباشه 😭😔 و خیلی خیلی عاشق و دیوونم باشه و همه جوره بخوادتم😭🙏و از هم صاحب اولاد سالم و صالح و زیبا بشیم 😭🥺🙏 دو ،سه تا پسر و یه دختر 😭😭

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺
@گلنازززم2     @کتبدیلت     @مخاطب_خاصم_خدا_۲     @خدایا،حاجت ...

ممنون فدات خیر ببینی شما و اسی🙏

تو رو خدا و امام رضا خیلی دعام کن  انشالله همین امسال خیییییلیییی زود پول جور شه و بتونم. جراحی دو فک و چانه و لبخند لثه ایی و چند تا عمل زیبایی دیگه کنم و از همه خوشگلتر و زیباتر بشم به جبران همه تیکه هایی که بخاطر ظاهرم شنیدم تو رو قران دعام کن پول جور شه و چند تا عمل زیبایی کنم از همه دنیا خوشگلتر و زیباتر بشم😭😭😭😭😭😭😭😭

و تو رو قرآن و خدا و چهارده معصوم دعام کن اونایی که بخاطر ظاهرم و کلا هر کی ولم کرد ول کردن مثل چییییییی پشیمون شن... و هیچ جا زن به زیبایی من یا زیباتر من هرگز نصیبشون نشه انشالله زشت ترین و سیاه ترین و بی ریخت ترین و دماغ گنده و دهن کج و گشادترین و لاشی ترین و هرزه ترین  زنای عالم نصیبشون و هیچ وقت زن زیبا و شاغل نصیبشون نشه😭🙏و انشالله اون آشغال هایی که ولم کردن معتاد و بیکار و گدا شن همین روزا خیلی زود😭😭😭😭و من روز به روز خوشبخت تر و پولدار تر و موفق تر اینا شم 😭

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله هیچ وقت من و عزیزانم سرطان و هیچ بیماری بد نگیریم و نخواهیم گرفت انشالله😭

و هیچ سابقه کیفری نداشته باشیم و نخواهیم داشت و پامون هیچ وقت زندان و دادگاه و کلانتری و پزشکی قانونی باز نشه الهی آمین 😭

@مخاطب_خاصم_خدا_۲   _دعابرای حفظ شدن ابروشون انشاءالله

@امام_رضاجانم   _خواستگاری کردن فردموردنظرشون و ازدواج باش انشاءالله

@عشقم_آقام   _مادرشدن شون انشاءالله

@_faram_   _شفای بیمارموردنظرشون معجزه شه براش انشاءالله

@farnzi   _تاماه اینده بارداربشن الهی آمین

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله من و خواهرم امسال یا نهایتا سال بعد دبیری یا آموزگاری قبول شیم و استخدام رسمی آموزش و پرورش شیم انشالله 😭😭😭😭

تو رو خدا خیلی دعام کن خدا، آبرو و سلامتی و زیبایی و محبوبیت و رزق و روزی و خوشبختی و آرامش و آسایش و امنیت و موفقیت و خوشی به من و عزیزانم خیییییلیییی ویژه بده انشالله 😭😭

2706