2737
2739
عنوان

می خوام ۴۰ تا یاسین بخون ب نیت شما

2167 بازدید | 488 پست

برای سلامتی اقا امام زمان و تا روز شهادت حضرت فاطمه 

لطفا تو کامنت اسم هاتونو بگین و برای منم که اسمم ساراس یه صلوات بفرستین ب نیت اینکه اون اتفاق خوبی ک منتظرشم برام بیفته تو این هفته ی جاری ،ممنونت میشم یه دنیا دوست عزیزم 

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کار پدرم

بچه سالم و صالح

فاطمه ساداتم

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️ چیزی به زبون نمیارم اما حسرتش داره اذیتم میکنه...خدایا به همه اولاد سالم و صالح بده...به منم بده🌱

دعا کن باهاش ازدواج کنم و خوشبخت شم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

زهرا برای سلامتی نی نیم بخون منم دعات میکنم♥️

خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

@دختر_12   شوهرخوب

@دختر_رئالی   موفقیت

@mlita91   گرفتن وام و جور شدن 

@کیوتمم   برطرف شدن مشکلش

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2706