2737
2734

فیبر یا هر چیزی شبیه اون منظورم؟ بذاریم بهتره یا نذاریم؟ تمیز کردن کدوم آسونتره؟ اونایی که با سلیقن بیان بگن چیکار می کنن داخل یخچالشون همش تمیز و مرتبه؟ من خودم یه دوست دارم هر وقت در یخچالشو وا میکنی انگار ویترین چیده انقد همه چیز خوشگل و مرتب چیده و تمیزه آدم خوشش میاد دوتام بچه داره ولی ازش بپرسم آدم نیست جواب بده حوصله نداره😂

💥می‌خواهی برای شب یلدا بدرخشی؟🤩

😍🍉😍🍉🙃🍉😍🍉😍🍉

🥰༄پکیج پاکسازی کامل پوست༄🥰 

🍉😍با تخفیفـــــ٪ ویــــژه شب یلدا در منزل شما😉🍉

❌❌اشانتیـون ویژه پکیج ضد لک🍉

❌❌اشانتیـون ویژه پکیج ضد جوش🍉

❌❌اشانتیـون ویژه پکیج ضد ریزش🍉

❌❌اشانتیـون ویژه پکیج محصولات آرایشی🍉

❌❌اشانتیون ویژه پکیج عروس و داماد🍉

🔥🔥پاکســــ💆‍♀️ـــــازی پـوسـت با تخفیفـــــ50٪ به مناسبت شب یلدا 🍉 برای شما بانوان عـزیز 🥰💥💥

💝**بعد از پاکســـ💆‍♀️ـــازی پوستی بسیار روشن و با لطافتی به همراه خواهید داشتـــــ😌💫

مهلت: «از۱۶ /۹ تا ۱۰/۱»

برای هماهنگی وخرید به آیدی زیر در روبیکا👇 پیام بدین. @nafis_store1 

فهمیدی به منم بوگو

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای نه .....

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2740

نه نمیندازم کسی که تعمیر کار بود بهم گفت گردش هوا توی یخچال دچار اختلال میشه به موتور فشار میاد

آره با وجودی که یخچال ساید هست و حرف پشتش زیاده که جا کم هست همیشه مرتب هست

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

من چيزى ننداختم

ى دستمال گذاشتم مخصوص يخچال هر باررببينم كثيفه ى بار دستمال مى كشم هر طبقه اى رو كه لازم بود

بعدم سى تا. چهل روز.  يك بار تميز كارى كلى انجام ميدم و طبقاتش مى شورم و …

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅

نه چیزی نمیندازم ولی وسایلی که قراره بره تو یخچالو تمیز میکنم همیشه 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

من چندسال اول نزاشتم شیشه ها خش خشی شده بودالان یچیزی مثل رو کابینتیها انداختم اوکیه

باید بشورم تمیز کنم حوصله م نشده

ولی من با شیشه باشه بیشتر خوشم میاد

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...
2706