2752
2734
عنوان

برگشت از سفر در ساعات پایانی قمر در عقرب😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با احترام اصلا اعتقادی ندارم به این چیزا

ولی یه چیز رو میدونم به هر چیزی اهمیت بدین احتمال رخدادش بالا میره پس اگه انقدر براتون مهمه جاش صدقه ای چیزی بدین

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤
2731
بحث اعتقاد نیست چون توضیح علمی داره خرافات نیست که واسه همین میگم وگرنه خودمم اصلا به چیزای خرافه ا ...

اتفاقا چون اعتقاد داری بیشتر بهش فک میکنی اون انرژی منفیرو جذب میکنی 

دنیا همه چیزش دارای انرژیه مغز توبه هرکدوم بیشتر فک کنه همون حذب میکنه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
صدقه بده عزیزم یه اسفند دود کن اون موقع انرژی در کمترین حالت ممکنه فکرش نکن اصلا ،به سلامت برمیگردبن ...

ممنونم عزیزم منم همین فکرو‌میکنم چون ساعات پایانی انرژی از نصف هم‌کمتره

همیشه آیت الکرسی بخون صدقه بده اونارو پاک کن و دیگه این ساعات رو چک نکن 😐

اصلا دنبالش نمیکردم ولی نمیدونم انگار مرض داشتم دیشب‌از سر بیکاری رفتم نگاه انداختم تو سایتش😅😅😅خو‌آزارم‌انگار

حالا همسرم خیلی معتقد و با ایمانه و اصلا به این‌چیزا اهمیت نمیده همش منو دعوا میکنه میگه اینا چیه بهش فکر‌میکنی همه چی دست خداست تا اون نخواد هیچی نمیشه میخواد قمر در عقرب باشه میخواد نباشه

اصلا دنبالش نمیکردم ولی نمیدونم انگار مرض داشتم دیشب‌از سر بیکاری رفتم نگاه انداختم تو سایتش😅😅😅خو ...

آره بابا نگا نکن جدیدا اینچیزارو مد کردن  الکی ذهن ادم مشغول میشه همیشه موقع سفر صدقه بده 4قل بخون آیت الکرسی هر ساعتی باشه همه تو رفتوآمدن چیزیم نشده

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
بحث اعتقاد نیست چون توضیح علمی داره خرافات نیست که واسه همین میگم وگرنه خودمم اصلا به چیزای خرافه ا ...

اگر توضیح علمی داره 

الان همه در ساعات پایانی و آغازی و خود قمر در عقرب 

یا باید قرنطینه باشن و دست از زندگی بکشن 

یا حتما یه بلایی سر اینهمه آدم نازل بشه دیگه درسته؟؟

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
2706