2737
2734

قبل بارداری دکتر مرضیه شیوا(دکترناباروری) گفت سپتوم دارم منتهی چون عکست خوب نیفتاده و نمیدونیم کوچیکه یا بزرگ عملت نمی‌کنم و باردار که شدی مراقبت میکنیم تا بچه چیزیش نشه اگر باردار نشدی و خواستم آی وی اف کنم هیستروسکوپی میکنیم.پیش دکتر زهرا عسگری رفتم که تخصصش توی عمل های مربوط به رحمه.عکس رنگی رو دید گفت عکست خوب افتاده و سپتوم (تیغه ای در رحم که در هفته های بالا به علت کمبود جا در رحم ممکنه بچه رشدش متوقف بشه)نداری .منم با خیال راحت اقدام به بارداری کردم و از قرص و آمپولایی که مرضیه شیوا میداد استفاده کردم و بعد دوسال حامله شدم و الان ۵ هفته مه.دیشب به شوهرم از نگرانی هام گفتم.گفتم اگر این سپتوم واسه بچه خوب نباشه چی.اونم گفت چرا به من نگفتی سپتوم داری.چرا مخفی کاری کردی.حتما مامانت بهت گفت نگی

هرچقدر میگم مامانم چیزی نگفته باور نمیکنه.من اصلا یادم نیست به شوهرم گفتم یا نگفتم.بهش گفتم احتمالا من گفتم تو یادت نمیاد.

خلاصه الان نمیدونم پیش شیوا برم واسه سونو واژینال و دیدن ساک حاملگی یا دکتر دیگه ای.دوستم میگفت پیش شیوا رفته ساک حاملگی دیده نشده درصورتیکه ساک تشکیل شده بوده.

خیلی ناراحتم.یعنی من واقعا یادم رفته به شوهرم دراین باره حرف بزنم؟آخه مگه میشه.اگر نگفته باشم بهش واقعا خودمو نمیبخشم