2737
2739
عنوان

پسرم دو شب و روز شد ک تب داره...

208 بازدید | 25 پست

مامانا تو رو خدا بگین چکنم، دیروز سرم زدم، هر 4 ساعت شربت شیاف تبش قط نمیشه دارم دیوونه میشم چکار کنم، تو رو خدا دعا کنید ی صلوات براش بفرستید برای سلامتی و شفای همه مریضا و قط شدن تب پسرم😭

🍃ب کوتاهیه آن لحظه شادی ک گذشت، غصه هم میگذرد 🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان شاءالله خوب ویشه عزیزم انفلوانزا گرفته بچه های منم گرفان دخترم از شدت تب دوبار تشنج کرد پنج روز یکسره تب داشت هر روز سرم بهش میزدن شیاف دیلکوفناک هر 6 ساعت واسش میذاشتم تا دوره بیماری تموم نشد تبش قطع نشد 

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

مریضی دیگ نابود میکنه ادمو ..من چند روزه درگیره بچه‌هام تا میان خوب شن دوباره زرت مریض میشن.خودمون دوسه روزه بهتر شدیم حالام گلو درد و سردرد داریم کمی اما بچه هام تب و سرفه بی اشتهایی شدید یک هفته ست لب ب غذا نزدن جوری ک دنده هاشون معلومه لاغر شدن دلم خونه بخدا

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
2738
یه مقدار خاکشیر بریز تو اب بده بهش بخوره ..چندسالشه؟؟الهی خوب شه زود

6سالشه عزیزم نمیدونم چ بیماریه تمام تنم داره میلرزه همش دستمال بدستم و پاشویه انگار ن انگار 😭😭

مریضی دیگ نابود میکنه ادمو ..من چند روزه درگیره بچه‌هام تا میان خوب شن دوباره زرت مریض میشن.خودمون د ...

😭😭😭

دوروزه شربت ایمنیوس گرفتم توهم بگیر بده فکر می‌کنم شربت خوبیه برای سرما و آنفولانزا 

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
آموکسی داده دکتر، 6سالشه عزیزم 

اموکسی کلاو...یا اموکسی سیلین کدوم رو داده

آموکسی داده دکتر، 6سالشه عزیزم 

خوب آنتی بیوتیک رو سر وقت بهش بده 

مدام بهش آب بده بخوره و بره جیش کنه این خیلی کمکش میکنه که تبش بیاد پایین 

لیمو شیرین خیلی خوبه برای تب 

آب سیب بهش بده 

نشاسته تو آب گرم یا حریره کن بهش بده 

سوپ مرغ و جعفری و شلغم و هویج و برنج محلی هم معجزه می کنه