2733
2734
عنوان

شوهرم نمیذاره برم سرکار

2706 بازدید | 188 پست

بچه ها من چند ماهه ازدواج کردم تو ی شهر دیگه ام دوست دارم برم سرکار از تنهایی و اینا دیگه رد دادم

قبلا هم سرکار میرفتم از ۱۸ سالگی میرفتم عادت کردم زیاد خونه میمونم قاطی میکنه مغزم

همسرم وقتی من میرم سرکار خوابش بهم میریزه اعصابش خورد میشه انقدر زمین و زمان و بهم میدوزه تا من ب غلط کردن بیوفتم

خودش شلخته است بعد ی روزایی ب من میگه امروز پانشو خونه رو تمیز نکن قشنگ استراحت کن حتی ناهار هم میگه درست نکن یچیزی میخوریم

بعد میرم سرکار الکی گیر میده میگه خونه رو شلخته ول میکنی میری سرکار در حالی که فقط ی لیوان تو اشپزخونه مونده بود 

هرچی حرف میزنم قاطی میکنه دعوا میکنه قهر میکنه 

نمی‌دونم چیکار کنم 

با زور و بی اهمیتی هم رفتم اما بدتر شده حرف هم حالیش نیست

کسی تحربه داره بگه چیکار کرده تا شوهرش اوکی شده ؟ دلم نمیخواد رابطم باهاش بهم بریزه 

در این جهان تسکینی نیست گوئندور، هرچه هست افسانه است!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زیر بار زور نرید هیچ جوره

بخاطر همین دارم میپرسم ولی با بی اهمیتی کارمو انجام میدم خواب و خوراکش بهم میریزه بخدا موندم

فقط میتونم بگم اصلا از الان کوتاه نیا شده از شب خونه و‌تمیز کنی غذا بپزی تا بهانه‌دستش ندی ولی خونه نشین نشو تجربه ۱۲سال زندگی منه اول که گفت هر کاری بخوای بری من همثنقدر بهت حقوق میدم بشین تو خونه بعدشم که بچه اومد گفت بچه و کجا میخوای اسیر کنی بچه به مادر احتیاج‌داره

بیکاری خب. نرو خودتو به چیزای دیگه سرگرم کن

نمیدونم چجور میتونم موقعیتم رو کامل توضیح بدم

من زبان میخونم خونه ورزش میکنم نهایتا از صبح بیدار شم تا ۲ ۳ طول بکشه

بقیش همش فکر و خیال 

کار برای من خوبه سرمو گرم میکنه

2706