2737
2739
عنوان

کیا مثل من عشق طلا دارن؟؟

723 بازدید | 15 پست

واقعا مهمه براتون یا نه که کلی طلا داشته باشین ؟ عاشق طلاهای گنده هستم خیلی دوست دارم خودشم طلای زرد 

تو سبک های پنتر و کارتیر و تیفانی و اینا، از ورساچ ها بدم میاد خیلی تکراری شدن ، کاش روزی برسه انقدر پول داشته باشم به اندازه یه مغازه طلافروشی طلا بخرم😍😍

الهی آمییین😍😍😁

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25

به نظرم ادم پول طلارو سفر دور دنیا بره بهتره

جمع کردن یه فلز چه لذتی داره اخه

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله 

مثل شما به طلا علاقه ندارم، طلاهام همه شون هدیه ست و تا حالا پیش نیومده که برای خرید طلا پول کنار بذارم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2728
به نظرم ادم پول طلارو سفر دور دنیا بره بهتره جمع کردن یه فلز چه لذتی داره اخه

طلا تیکه تیکه جمع میشه اما سفر دور دنیا نه ، در ضمن من انقدری درامد ندارم بتونم سفر دوردنیا برم نهایت یه سفر یک هفته ای بدون خرج و مخارج اضافی، و اینکه تنها جمع کردن فلز هدف نیست و جنبه زیبایی و اکسسوری هم داره

2738
چرا استفاده کن لذت ببر ، منکه همیشه روز و شبم با رویای طلا سپری میشه

همون لحظه اول که میخرم خیلی ذوق دارم .بعدش دوباره فکر یه طلای دیگه هستم. 

بیشتر به عنوان  پس اندازه نگاه میکنم .

الهم صل علی محمد و آل محمد 
همون لحظه اول که میخرم خیلی ذوق دارم .بعدش دوباره فکر یه طلای دیگه هستم.  بیشتر به عنوان  ...

عزیزم امیدوارم هزاربرابر بشه طلاهات، من نظرم اینه استفاده زینتیشو میکنم هرموقع هم نیاز شد به عنوان سرمایه میفروشم 

طلا تیکه تیکه جمع میشه اما سفر دور دنیا نه ، در ضمن من انقدری درامد ندارم بتونم سفر دوردنیا برم نهای ...

این نظر شماست

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟
2706