2733
2734

پسرم حدود ۴سالشه ولی خیلی زود عصبی میشه و پرخاشگری می‌کنه حرف بد میزنه که از تو تلویزیون یاد گرفته و اصلا با هیچ کس درست ارتباط نمیگیره هر کس میخواد باهاش صحبت کنه یا نازش کنه سریع پرخاشگری می‌کنه نمی دونم چیکار کنم البته زیاد گوشی و تلویزیون استفاده کرده می‌دونم به خاطر اونا هست ولی الان گوشی رو کامل ازش گرفتم...

دختر منم همبنه...نیمتونم بهش بگم بالای چشمت ابرو ...سریع دعوا میکنه داد میزنه ا.همه چیو میریزه زمین دیکه جمع نمیکنه خیلی بدرفتار شده نمیدونم اقتضای سنشه یا من بد تربیت کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخوام روش تربیتیم رو عوض کنم یعنی از الان میشه ؟ایا درست میشه؟کلا از وقتی دنیا اومد خیلی جیغ جیغو بود جیغ های فوق العاده بد میزد همه جا اذیت کن بود من خیلی با حوصله و ریلکس بودم ولی ازی جایی به بعد دیگه زیاد دعواش میکردم 

2738

پسر منم چهار سالشه گوشی اصلا بهش نمیدیم چند روز شبکه پویا هم قفل کردیم بنظر خودمو همسرم خیلی آروم شده

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
تی وی و گوشی رو کمتر کن بچه ها تو این سن کلا لجبازی می کنن

درست میشه همش میگم نکنه شخصیتش شکل گرفته و همیشه عصبی بمونه . خیلی ناراحتم امشب مهمونی بود برای اولین بار میدیدیمشون حرف بد زد پرخاشگری کرد .

داره کمبود آهن داره 

خب پس عصبی بودنش طبیعیه.

دل و جگر بده

گوشت بده

عدس و لوبیا همیشه بخوره.

دارو هم تحت نظر دکتر بده. سانستول آهن دار مثلا

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.
عزیزم اصلا دعواش نکن وقتی فحش داد یا دادزد سعی کن فقط تا یه مدت بهش محبت کنی باهاش راه بیا تلویزینم ...

خیلی وقته دعواش نمیکنم برای حرف بد زدن هم همش میگم بی تفاوت باشم ولی هی تکرار می‌کنه نمیدونم میترسم تو جمع بگه 

2706