2752
2734
عنوان

جاری های عجوزه

258 بازدید | 17 پست

سلام، من دو تا جاری دارم یکی از یکی بد ذات تر، من به احترام برادر شوهر هام همیشه احترام گذاشتم بهشون ولی اونا همیشه بدی خودشون رو ثابت کردند، یکیشون که همش به بچه نوزادم آسیب میزنه امروز کارد میوه خوری رو گذاشته بود جلو بچه بعدم از دست بچه گرفتم گرفت دست خودش میخواست بره توی پهلوی بچم، نمیدونم چطور میتونه اینقدر پلید باشه، اون یکی هم امروز متوجه شدم از همه جا بلاکم کرده ، من شاید سالی دو سه بار زنگ میزدم وقتایی مریض بودند احوال پرسی میکردم یا سفر می‌رفتند اموالشان رو از سر احترام می‌پرسیدم اون در حد یه دقیقه، حالا به نظرتون چطوری باهاشون برخورد کنم، مخصوصا دومی که عجوزه قرنه و بی نهایت بی شعوره

من والا ن شماره جاری هام دارم

ن کاری ب کارشون دارم

از اول همین بودم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین جاریا همشون همینطورین جاریم با برادر شوهرم از یه شهر دیگه خیلی دور افتادم هست اومدن خونه ی ما دو ماه خونه‌ی ما بودن فقط بخور بخواب بود واقعا هر کاری میکردیم از خونمون نمی رفتن همسایه ها دادشون در اومده بود که شما تعداد تون زیادع واقعا دیگه خسته شده بودم شاغلم که هستم و واقعا دیگه یه روز کفری شده بودم بهشون گفتیم که باید خونه بگیرن اینا قهر کردن گذاشتن رفتن خونه ی خواهر شوهرم 

بعد خواهر شوهرم خیلی خیلی پروعه یعنی انقد که خودشو میگیره خدا می دونه 11 سال پیش با یه پیرمرد پولدار ازدواج کرد چند سال خونه مستأجری بودن الان که خونه خریدن هر وقت میرم خونشون مثه چی پز میده یه جاقاشقی خریده هی داره میگه که ۲ تومن خریدم 😂😐

ای بابا پس خیلی حواستو جمع کن .نی نی رو تنها نزار

شانس آوردم، چند وقته رفتارش رو با بچم در نظر گرفتم همش داره اذیتش میکنه، من دیوونه میخواستم برم سر کار بعد این خانم گفت من هفته ای یک روز نگهش میدارم، یعنی مطمئنم یه بلایی سر بچم می آورد

2706