2733
2734
عنوان

حالم خوب نیست

581 بازدید | 32 پست

حالم خوب نیست

حالم از خودم بهم میخوره

من تو دوره آموزش ادمینی قلی نژاد شرکت کردم هزینه دورش یه تومن بود پول رو دادم و آموزش‌ها رو دیدم و تمریناشم انجام دادم

چقدر سخت بود اون تمریناتو با یه بچه یه ساله انجام بدی

یسره گریه میکرد و بهم وصل بود چقدر از زندگیم زدم و انجامشون دادم

تمریناتو که فرستادم دیدم اصلا اظهار نظر نمیکنن خوبه بده چجوریه اصلا 

الآن دوروزه هرچی میگم جوابمو نمیدن

حالا هی میاد پیام میزاره به شرکت کننده هامون کار معرفی کردم نمیدونم الکی میگه یا راسته میخواد مشتری جذب کنه تا اونام مثل من خر بهش پول بدن

همش حس میکنم سرم کلاه رفته 

خیلی بزور اون یه تومنو جور کردم حتی بچم شلوارش زانوش سوراخ شده بود براش نخریدم گفتم پول دستم میاد میخرم حالام اینجوری شده😭

زود ناامید نشو 

شاید کار شمام ردیف ش

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی از خودم بدم میاد😭

چجور میتونن پول امثال ما رو بخورن

هرجا پیام میدم سین میکنن جواب نمیدن

تو دوره هاش میگفتن ما الیم بلیم ادمین باید جواب بده پاسخگو باشه حالا شد این😭

2731

عزیزم بعضی ها محتوای رایگانشون ارزشمنده تا پولی

همشون بهتره بگیم

گول خوردی شما گلم

میدادی مهارت دیگه بهتر بود 

همه ادمینی میتونن ....اصلا کسی نمیخواد همه ادمین خودشوننن

خیلی از خودم بدم میاد😭 چجور میتونن پول امثال ما رو بخورن هرجا پیام میدم سین میکنن جواب نمیدن تو ...

اشکال نداره عزیزم شما اگه دورشو یاد گرفتی الان آماده ادمینی هستی اگه کسی پیشنهاد داد میتونی قبول کنی دیگه

خیلی از خودم بدم میاد😭 چجور میتونن پول امثال ما رو بخورن هرجا پیام میدم سین میکنن جواب نمیدن تو ...

می‌دونم خیلی بده ولی تو که نمیدوستی ؟ فقط میخواستی پیشرفت کنی و ی چی یاد بگیری

منم ی میلیون پول ب جایی که نباید میریختم ریختم ولی اصلا مرورش نمیکنم و یاداوریش نمی کنم 

میگم گذشته پول جاش میاد 

من حواسم جمع تر شد 

کاربری قبلیم تعلیق شد 🥺🚶
زود ناامید نشو  شاید کار شمام ردیف ش

نمیشه

معلومه سرم کلاه گذاشته

تو اینستا تو ایتا 

تو خود ایتا با چند تا آیدی که گذاشته بود پیام دادم 

هرچی پیام میدم جواب نمیدن

آخر جواب دادم حداقل بگین تمرینهام که انجام دادم چه اشکالی داره حداقل اشکال تمرینامو بگین حتی جواب اینم نمیدن

نمیشه معلومه سرم کلاه گذاشته تو اینستا تو ایتا  تو خود ایتا با چند تا آیدی که گذاشته بود پیا ...

خیلی حس بدیه واقعا اگ واقعا کلاهبرداری کرده باش

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh